1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox monitor

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez sesilatko, Październik 5, 2013.

1. sesilatko

sesilatko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam , czytałem ten temat http://xboxforum.pl/tv-i-audio-242/...sniki-stereo-5-1-do-konsoli-xbox-360-a-10302/ i widze ze jest troche stary. A mianowicie chcę podłączyć xboxa do monitora vga, i tu moje pytanie, mogłby mi ktos podać linki na allegro co musiałbym kupic, zeby tak xboxa podłączyc, + dzwiek na słuchawki ? czy trzeba cos, kombinowac, rozkręcac itp ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sroczka

Sroczka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stalowa Wola
  4. sebcio2804

sebcio2804 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie polecam tych tanich kabli z Allegro.Jak już to oryginalny z M$ albo BigBen.Na tych tanich kablach jest kiepskie ekranowanie co powoduje zniekształcenie obrazu.

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Potwierdzam. No chyba,że masz gdzieś możliwość przetestować u siebie taki kabel " no name ".

Wczytywanie...

Poleć forum