1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox może być odbanowany-niepewne.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Blood., Listopad 7, 2009.

1. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Replace Keyvault Unbans Xbox 360 *update* - Scenyx Entertainment Community

tutorial
    THE BIG ONE-Unban yourself from live - Pakistan's Gamers Community

Un-ban your xbox360 with keyvault

Są to linki do stron na ktorych ludzie przedstawiaja jak odbanować konsole. W wielu wątkach pojawia się kwestia modchipa, w niektorych nie ma o nim mowy.

Jest to temat jedynie nakreślający temat. Ogólnie z tego co wyczytałem potrzeba 2ch konsol, z jednej zczytuje się keyvault i wgrywa do drugiej, obie zachowują się jak bliźniaczki, czyli np. gdyby na 1 złapało się kolejnego bana i podlaczylo druga, ona też by go dostała.

To nie sa moje tutoriale, nie mowie jak to zrobic, nie jestem pewien czy działa. Mowie jedynie, że taki temat funkcjonuje w sieci.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    oczywiście patrzałeś na datę postów?
    ta metoda jest stara, i nie do końca taka rewelacyjna. bo to nie tyle co unban co szansa (baaaaardzo nikła) na ponowne podłączenie do live.
    poza tym... jak ktoś ma drugą konsole to tą pierwszą, zbanowaną ma gdzieś. a wątpię by kto inny ryzykował otwieranie konsoli i dawanie znajomemu kv, by samemu dostać bana. poza tym, kto wie czy nowsze konsole nie są przed tym zabezpieczone.

4. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak patrzałem, posty są z dat 2007,2008 i 2009 na różnych forach. Jeżeli przeczytałeś mój cały post wiedziałbyś, że nie powiedziałem, że to działa, także twój post wydaje się zbędny. Ty sam nie dodałeś niczego do tej dyskusji poza dywagacjiami.

Wg mnie jeżeli to coś działa, nawet jeśli się nie da połączyć z live, a np. odzyska możliwość gry z hdd, to jest to warte świeczki.

5. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Niestety dziala tylko na najstarszych plytach glownych z tego co kojarze

Do tego obydwie konsole nie moga byc naraz podlaczone do live-pewny ban;]

6. vaalery

vaalery Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    I z tego co wiem to numer seryjny konsoli zapisuje się u M$ wiec raczej nie da rady, można co najwyżej próbować odblokować dysk

Ale zawsze można próbować niestety może i sposób działa ale i tak czy siak potrzebna jest inna konsola nie zbanowana.

7. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    @UP
    Serial tez sie zmienia;] wiec jak nowa niezbanowana masz to mozesz zrobic sobie klona;] albo jak twoj qmpel nie gra live to mzoesz od niego wziac

8. dawidggg

dawidggg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a może jakiś sposób na odblokowanie dysku

Wczytywanie...

Poleć forum