1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox na gwarancja.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Toyoda, Październik 15, 2013.

1. Toyoda

Toyoda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cześć.

Chciałbym się dowiedzieć jak to jest z gwarancją u Microsoftu.
    A więc, jeśli kupując Xboxa Slima to dostaję gwarancję na dwa lata " Door to door ", przyjmijmy, że konsole kupię w jakimś tam sklepie i jeśli chciałbym odesłać konsole na gwarancję, to bezpośrednio do Microsoftu czy do sklepu którego kupiłem ?

Pytam dlatego, że miałem ostatnio nie miły przypadek z filtrem Aquaela, otóż na ten filtr też jest gwarancja na dwa lata, filtr przyszedł do mnie od razu wadliwy więc od razu telefon do ręki i dzwonie bezpośrednio do producenta tego filtra.
    Tam mi powiedziano, że oni nie będę ponosić kosztów za inne sklepy i filtr muszę wysłać do sklepu gdzie go kupiłem -.-. Później dzwonie do sklepu gdzie go kupiłem, tam mi powiedzieli, żebym wysłał ten filtr do nich i oczywiście przesyłki ja opłacam. Skończyło się tak, że wysłałem wreszcie do tego sklepu, przysłali mi nie naprawiony filtr i zacząłem ich je&&& i po chwili, dzwoni do mnie gość z punktu reklamacji Aquaela i proszą o zamówienie danego kuriera na ich koszt, po miesiącu dostałem wreszcie sprawny filtr ...

W tym przypadku też tak jest ?, jeśli kupię konsole w jakimś tam sklepie i będę chciał go oddać na gwarancję to Microsoft też się wycwani i każe odsyłać do sklepu w którym go kupiłem ?

Jeśli zły dział to przepraszam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dzwonisz do ms i oni kuriera na swoj koszt przyślą, najpierw chyba trzeba swoja konsole zarejestrowac na ich stronce.

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.

1 osoba to lubi.
  4. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Tu jabar cię poprawie oni już nie wysyłają kuriera w poniedziałek wysylalem pada i koszt wysyłki teraz pokrywa sie samemu a oni kryją wysyłkę do ciebie

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2

5. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Czechy, Niemcy? Ile Cię to kosztowało?

/Wysłane z telefonu/

6. WRUB5ON

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Na serwis ślesz do Czech za pad-a listem poleconym priorytetowym za wysyłkę płaciłem 18.30gr

1 osoba to lubi.
  7. ulan

ulan Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Co ty mówisz? Jak zgłaszałem uszkodzony zasilacz to babeczka z MS wysłała mi list przewozowy na maila (z tego co pamiętam UPS) i ja tylko miałem sobie zamówić kuriera żeby to odebrał. Paczka była adresowana na Niemcy. Szybko doszła ale wracała już zwykłą pocztą i czekałem prawie miesiąc :)

W sklepie mi powiedzieli że mogę zgłosić to sam albo oddać do nich an gwarancję ale to dłużej będę czekał.

8. WRUB5ON

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Kolego jesse w styczniu tak było mieli umowę z ups jak nie dowiezasz zadzwoń do ms i sie przekonasz niestety od lutego sie zmieniło nie wysyłają już kuriera tylko wysyła sie na swój koszt do nich wysylalem dwie paczki jedną w ubiegłym tyg i jedną w poniedziałek i za oby dwie płaciłem jak również gość z ms poinformował że to sie zmieniło i nie wysyłają już kuriera

9. adamrz

adamrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Elbląg
    Koszta transportu nadal pokrywał MS - wysyłka kurierem UPS.
    We wrześniu zgłaszałem przez stronę zlecenie naprawy gwarancyjnej.

https://myservice.xbox.com/

10. WRUB5ON

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    No to co zostałem wyj..... Że mi kazali pokrywać bo nie czaje fakt że wysylalem pada a nie konsole

Wczytywanie...

Poleć forum