XBOX Na gwarancję ,a może do gra?:/

Huee

Użytkownik
Użytkownik
Witam otóż posiadanie xboxa jest świetną rzeczą lecz jak zwykle coś musi u mnie się psuć ... Xbox był kupiony 21 grudnia bodajże nowy (nie przerobiony nic) . Po jakimś czasie zdarzało się ,że np zapomniałem go wyłączyć (xbox został na NBA 2K12) włączam i pach zwiecha . 2 razy zwiesił się na demówce fifa 13 . Zdarzyło się też ,że zwiesił się raz na głównym menu gdy go zostawiłem lecz to był chyba tylko jeden raz . Wczoraj zapisując gre (Oczywiście to nieszczęsne NBA 2K12) na dysku bach krach konsola się zwiesiła ...
Dziś zapisywałem(choć już wczoraj i dziś było zapisywane i było wszystko dobrze) bach zawiecha oczywiście save skasowany :/ . Gra znowu zaczęła zacinać (instaluje ją właśnie 3 raz bo po ostatniej instalacji był spokój przez 1-2tygodnie i nie było spadków żadnych ) .

CO do konsoli wersja SLIM 4gb . Dysk 320 (może to jego wina ?) . Czy jest możliwość sprawdzenia domowo co się dzieje (jakiś program na xboxa który by wykonywał test dysku czy coś )

Czy może to wina gry ? Na innych grach nie zauważyłem problemów jakiś większych oprócz tej 1 czy 2 zwiech na fifa 13 demo :/ .

Wiadomo zawsze może się coś zwiesić ,ale coś czuje ,że jakiś trafny model mi się trafił ;/ .
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
ja myśle że to wina gry ...gdzieś mi się obiło o uszy iż nba zarówno jak i nhl2k12 lubia zawieszać konsolę... przetestuj na innych grach - mysle ze powinno byc ok
 

Huee

Użytkownik
Użytkownik
Oby oby ;/ ...

Mam jeszcze jedno pytanie da radę jakoś przenieść np save z kompa ściągniety na xboxa przez pena bez żadnych przeróbek ?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Przeczyść pamięć podręczną. Save jest przypisany do profilu i nie zagrasz na nim na swoim koncie.
 

rafko

Świeżak
Świeżak
Save przeniesiesz bez problemu. W ustawieniach/system/pamieć masowa i tam z tego co pamiętam da rade poprzenosić.

A wracając do tematu to ja bym jeszcze spróbował odłączyć dysk i pograć w coś bez dysku twardego. Może ona ma jakieś bady lub głowica zacina i dlatego tak dzieje się. tym bardziej że napisałeś o zwisach w menu głównym.
 

Huee

Użytkownik
Użytkownik
NOm taki zwis się trafił raz i to z miesiąc temu . Tylko praktycznie NBA robi problemy :[ . @Novy66 bo ogólnie chciałem zrobić taki trick żeby edytować save jest do tego wszystko ,ale jest on nie widoczny na pendrivie(lecz w progamie chyba odczytuje z pliku z data).

A szkoda,że się nie da na kogoś :{ .
Zobacze pogram bez tego dysku w to nba lecz mam nadzieje,że to wina gry .
 

Do góry Bottom