1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox na komputerze?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez matrix1910, Marzec 2, 2011.

1. matrix1910

matrix1910 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam słaby telewizor dlatego Xbox na niego odpada.Myślałem wiec żeby kupić Xboxa i podłączyć pod ekran komputera(17 cali) Czy jest to opłacalne i czy grafika będzie taka jak bym grał w gry przeznaczone na kompa?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
  4. bigosPL

bigosPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Jakby nie było 'da się grać', trzeba dokupić osobno kabel VGA oczywiście do tego. Jednak dla mnie różnica między 17' na vga a 26' na hdmi jest troche, mam identyczne porównanie, bo monitor mam lcd 17 i tv lcd 26. ale grać się da ;)

Wczytywanie...

Poleć forum