xbox na pół przerobiony - czy warto

zakrawacz

Użytkownik
Użytkownik
Taka opcja - idę do pirata - on próbuje tak poczarować by nie porwać plomby i jednocześnie wymienia mi napęd na inny. Liteon z mojego xa trafia do szafy i czeka na ew granie na necie albo ewentualne wysłanie na gwarancję.

Jeśli piratowi się uda to chce za to 270zł (musiałbym naciągnąć budżet ale to chyba wykonalne), jeśli nie uda mu się to po prostu gwara leci do kosza a ja płacę normalną cenę (czyli tyle ile za wgranie nowego firmware bez bawienia się z innymi napędami).

W związku z tym mam pytania do mądrzejszych ode mnie:

1)
Jak wy się na to zapatrujecie - czy warto bawić się w coś takiego i wrzucać w to pieniądze?
2) czy jak już gość powalczy albo nie i dostanę plombę spowrotem na dvd a plombę na klocku też by mi zdjął i gdzieś na jakąś folijkę nakleił, to czy wtedy własnoręczna wymiana dvd byłaby tak prosta, żebym sam mógł to zrobić (np tak prosta jak w moim PieCyku)?
 

smiti

Użytkownik
Użytkownik
Nic z tego posta nie rozumiem. Teraz nie wymienia się już napędów bo Lite-ona można normalnie zmodować.
 

anethus

Świeżak
Świeżak
no to ja sie lekko podepne pod topic, zeby nie zasmiecac....
mam takie male pytanie:
czy zrobienie przerobli (flasha) lite-on'a jest jednoznaczne z utrata gwarancji?
chodzi mi o to, czy jesli bedze sie cackal z plomba (suszareczki i inne nozyki) tak ze nie bedzie widac nic naruszenia, to uda mi sie po wizycie konsoli na gwarnacji uniknac nieprzyjemnych sytuacji?
czy jest tak ze oni od razu sprawdzaja flash lite-on'a i od razu odrzucaja takie konsole? czy tylko patrza na plomby, i z glowy? czy to raczej loteria?
z gory dzieki za odpowiedz ;>
 

CHAST

Użytkownik
Użytkownik
Taka opcja - idę do pirata - on próbuje tak poczarować by nie porwać plomby i jednocześnie wymienia mi napęd na inny. Liteon z mojego xa trafia do szafy i czeka na ew granie na necie albo ewentualne wysłanie na gwarancję.

Jeśli piratowi się uda to chce za to 270zł (musiałbym naciągnąć budżet ale to chyba wykonalne), jeśli nie uda mu się to po prostu gwara leci do kosza a ja płacę normalną cenę (czyli tyle ile za wgranie nowego firmware bez bawienia się z innymi napędami).

W związku z tym mam pytania do mądrzejszych ode mnie:

1)
Jak wy się na to zapatrujecie - czy warto bawić się w coś takiego i wrzucać w to pieniądze?
2) czy jak już gość powalczy albo nie i dostanę plombę spowrotem na dvd a plombę na klocku też by mi zdjął i gdzieś na jakąś folijkę nakleił, to czy wtedy własnoręczna wymiana dvd byłaby tak prosta, żebym sam mógł to zrobić (np tak prosta jak w moim PieCyku)?
Ja mam tak przerobionego ELITE
TO znaczy kupiłem dugi napęd LITEON na ALLEGRO za 60zł nówka od jakiegoś przerobionego XBOXA.
Z mojego został zczytany klucz i wgrany do drugiego LITEONA.
Oryginalny napęd i plomby czekają na granie po sieci w orygianały lub jak by coś się zepsuło w konsoli np ROD
Przeróbka kosztowała mnie 60zł
Czyli sumując 60zł+10zł wysyłka napędu + 60 przerobienie daje 130zł, więc 270zł to gruba przesada.
Co do wymiany napędu samemu to jeśli masz plomby dobrze odklejone oraz umiesz odczepić zaczepy ( jak nie masz grzebienia do wypinania to polecam wykałaczki ;) ) odkręcić 6 śrubek i wymienić napęd. Składać w odwrotnej kolejności
 

Do góry Bottom