1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox na raty

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez JakubPacek, Kwiecień 6, 2013.

1. JakubPacek

JakubPacek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam jak w temacie. Mam zamiar wziąć konsole na raty. I tu sie pojawia moje pytanie czy mogę. Mam skonczone 18 lat dowod mam, ale uczę sie w szkole zawodowej dostaje wynagrodzenia wartosci 150 zł wiem że potrzebuję umowę o pracę ale czy to wystarczy te 150 zł miesiecznie aby takową konsole wziąć na raty ? proszę o szybką odpowiedz

2. Lotnik421 Xbox One

3. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Wszedzie raczej potrzebne zaswiadczenie o zarobkach, wiec jak moga Ci cos wydac i firma ratalna to uzna to ok. Z, tym ze teraz to sie nie oplaca na raty brac....na swieta nowe konsole, a Ty bedziesz splacal dwa lata stare konsole :D

4. JakubPacek

JakubPacek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
  5. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Lepiej uzbierac te 300zl :)

jak na raty to idz tam gdzie chcesz wydac kupe kasy na konsole nowa ze sklepu i zapytaj o system ratalny.

6. JakubPacek

JakubPacek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    No przekonałeś mnie . Uzbieram coś pieniędzy :D Można zamknąć

7. odi

odi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Dęblin
    ja wziąłem na allegro na raty lecz do tego potrzebowałem internetowego konta bankowego na które wpływają jakieś środki co miesiąc nie wiem czy 150 zl wystarczy ale możesz spróbować jak masz takie konto ;) a raty nie są wcale takie duże :) poczytaj sobie o ratach payu na allegro

Wczytywanie...

Poleć forum