1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox nie chce pobrać najnowszej aktualizacji... ban???

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dreamgsm, Maj 29, 2011.

1. dreamgsm

dreamgsm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam

Jak w temacie, kuzyn dzwonił, nie chce mu pobrać najnowszej aktualizacji i wywala błąd - tak od kilku dni więc mówi że sprawdził co to za błąd i stwierdził że to ban...

Może zacznę od tego czym jest przerobiony napęd: a więc - i tu uwaga - konsola napędu NIE POSIADA W OGÓLE...
    To jest powód do bana?? Jakim prawem??
    Napęd który pierwotnie się w konsoli znajdował(nie przerobiony rzecz jasna), został odwrotnie podpięty do zasilania w związku z czym trafił go szlag a klucza się nie dało odczytać... Nigdy nie był podłączany żaden inny napęd bo i po co - i tak by nie działał...

Konsola z powodzeniem była używana ostatnie 2 miesiące do grania w gry kupione za MS points - a dokładniej tylko i wyłącznie Battlefield BC2 przez XBL i kilka demek - i takie zastosowanie właścicielowi wystarczy...
    Pytanie co z tym teraz zrobić?? Da się coś w ogóle?? Przecież konsola nie była przerobiona a jest legalnie kupiona i jest czyjąś własnością - wychodzi na to że właściciel nie ma prawa sobie jej rozebrać i wyjąc napędu?? To jest łamanie prawa??

Może ktoś miał podobny przypadek albo wie coś w tym temacie... Ciekawi mnie to gdyż nie ma tu (bynajmniej według mnie) o jakimkolwiek łamaniu prawa - czyli kara za nic...

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. darmon

darmon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To nie jest Ban.Byc moze twoj napęd byl wymieniany na inny, moze byc spoofing innego napędu...tak mysle.Ale nie jestem pewnyzdarzają sie cuda. sprobuj wlaczyc przycisk synchronizacji i trzymaj przycisk zasilania az wlaczy menu , powinno pomóc restart flasha.

4. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    nowy update wymaga aby napęd był podłaczony. Tak to zrobili i chyba MS tego nie zmieni. Co do bana to za to sie bana nie dostaje i na 99% to nie jest ban. Jeżeli chcesz zaktualzować konsole to musi podłączyć dowolny xboxowy napęd z wgranym nowym FW i zapuścić aktualizacje. Po tym niech odłaczy napęd i spowrotem gra na live.

5. dreamgsm

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie, nic nie było robione - to wiem na pewno bo sam upiekłem ten napęd i to jeszcze przed odczytem klucza - klient przyniósł nówkę konsolę na przeróbkę i dostał inną nówkę ode mnie :D:D:D - także od początku w moich rękach...
    Jak kuzyn dotrze do domu to spróbuje, dam znać co i jak

6. fobis33

fobis33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    w takim razie po co zakladane sa plomby na obudowie? .. Tobie pomoc nie umiem ale tylko to mi sie nasuwa na mysl ze nie znajduja sie tam bez powodu :)

7. dreamgsm

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Plomby są do gwarancji, a ja się nie domagam żeby mi ktoś naprawić coś co sam zepsułem, tylko żebym mógł korzystać z tego, co uszkodzone nie jest...

8. vitalis

vitalis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nic nie zrobisz, nowy dash wgrywa nowy FW do napędu i bez napędu nie wgrasz bo bedzie właśnie błąd.

Wczytywanie...

Poleć forum