1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox nie czyta gier do aktualizacji Dashboarda

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Krzychu931, Sierpień 11, 2011.

1. Krzychu931

Krzychu931 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Chciałem zagrać w Mortal Kombat 9, oczywiście nagrałem płytę tak jak zawsze, ale napotkałem na błąd: mianowicie gra chciała zaaktualizować wersję dashboarda do tej z kinectem. Więc pomyślałem ,że skoro konsola nie jest podłączona do internetu to co może się stać ? Ale jednak coś się stało, teraz nie czyta mi żadnych kopii zapasowych. Poradźcie Mi co można z tym zrobić ? może po prostu wgrać tego poprzedniego dashboarda ? Liczę na pomoc z waszej strony.

Pozdrawiam, Krzychu931.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Aktualizacja usuwa przeróbkę, konsola do ponownego przerobienia, bylo N razy na forum

4. Krzychu931

Krzychu931 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK dzięki za odpowiedźm ale mam jeszcze jedno pytanie czy muszę wgrać tę przeróbkę ,która była tam wcześniej czy to nie ma znaczenia ?

5. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Wgraj najnowszą lt+ 1.91

Wczytywanie...

Poleć forum