1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox nie czyta gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pitogo, Wrzesień 24, 2013.

1. pitogo

pitogo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to tak: Mojego x-ika nie ruszałem już od paru miechów, ostatnio złapany na hypie na GTA V, postanowiłem kupić sobie grę, bo przeróbka już dość stara, więc sobie zaktualizuję konsolę i pogram. Sprawdzam czy tam wszystko z nią w porządku i odpalam wszystkie gry po kolei - żadna nie wychwycona przez konsolę.

No i co tu moi drodzy Panowie poradzić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Sprawdź oryginala lu film. Jeśli działa zrób przeróbkę nowa

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. pitogo

pitogo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oryginały nie działają, filmów nie mam żadnych pod ręką akurat. Te oryginały to czyściutkie, zero rysek jakby co.

Czytałem że to najpewniej problem z laserem. Jak takie cuś najlepiej samemu naprawić jeśli to to?

5. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Rozebrać konsolę, wyjąć napęd, rozebrać napęd, wyczyścić soczewkę, sprawdzić na potencjometrze dvd ile ma kohm, wyregulować do 3.03 -3.30 zrobić test.

Wczytywanie...

Poleć forum