Xbox "nie czyta" nagranych płyt. Tak samo PC.

gaaam

Banned
Mam taki problem , otóż ostatnią grę nagrałem na xboxa ok. 3tyg temu i było dobrze .

Teraz nadeszła pora na następne , i nagrałem Dead Island i Dark Siders II.

Gry nagrały sie bez problemów .

Lecz , gdy wkładam je do konsoli , to ta ich wgl. nie czyta , i w miejscu gdzie powinno być "uruchom grę" , jest "Otworz Naped".

Gdy wkładam te płytki do PC i otwieram moj komputer i Stacja Dyskow to wgl jakby tych płyt nie było w CD-ROM , a jak patrze w IMGBURN to pisze ze plytki nie sa puste.

Poradzicie coś ?

Nagrałem już duzo gier tą nagrywarką i wszystko działało (Wszystkie AC , GOW'y , sleeping dogs ,Fife 13 i wiecej).

Pozdrawiam.
 

gruby33

Użytkownik
Użytkownik
Jaki model nagrywarki? Jakie płyty? Jaką masz przeróbkę w konsoli? Jaki masz Dash w konsoli? Przepuszczasz gry przez ABGX przed nagraniem?
 

gaaam

Banned
Nagrywarka :Sony DVD RW DW-G121A
Płyty Esperanza DVD+R DL x8 8.5 GB ( nie są to verbatimy , ale gry jak sleeping dogs itd chodzą)
Lt3.0+
Dash 2.0.15574
Jak są XGD2 to nie musze (w przypadku dead island) , ale te xgd3 (dark siders 2) to tak , przepuszczam.

Ale jeszcze ostatnie gry działały , od teraz tak sie zaczęło :/
 

michasL

Użytkownik
Użytkownik
Do xgd3 najlepszy jest iHas rozwiazuje on prawie wszystkie problemy.
Mam lt 3.0 i ten dash co Ty i wszystko ladnie smiga po nagraniu przez iHas
 

gaaam

Banned
dobra , ale dead island jest xgd2 i taki sam problem.

Czy nikt nie jest w stanie mi pomóc ;/?
 

Maxi178PL

Banned
Użytkownik
laser paada
 

gaaam

Banned
Inne gry działają bez zarzutu , jak mowie od pewnego czasu zaczeły mi sie tak gry nagrywać , że nawet nie widac , co jest na plycie na PC
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
na PC nie zobaczysz czy wogole cos masz nagrane , wypalaj na dobrych plytach
 

gaaam

Banned
Jak przegrane gry wrzucam i wszystko widze , tak samo z orginalami.
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
no to nie wiem jak to u ciebie u mnie laptop nie czyta tych plyt nagranych pod klocka
 

gaaam

Banned
Nikt nie wie OCB? Inne gry działały , a nagle po miesiecznej przerwie chce cos nagrać i takie problemy..
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
jaki wogole masz dash aktualizowales konsole ostatnio
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
skoro masz otworz naped zamaist uruchom gre to znaczy ze obraz gry nie zostal przygotowany pod przerobke jaka posiadasz w konsoli
 

gaaam

Banned
@Barman_2000 mam lt3.0 i jak robilem abgx to pisalo , ze to na l3.0 bo topologia była ;p

Nagrywarka :Sony DVD RW DW-G121A
Płyty Esperanza DVD+R DL x8 8.5 GB ( nie są to verbatimy , ale gry jak sleeping dogs itd chodzą)
Lt3.0+
Dash 2.0.15574


Ale jeszcze ostatnie gry działały , od teraz tak sie zaczęło :/
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
a jakie gry ci nie dzialaja? a tak wogole to chyba naped do wymiany
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
aktualizowales dasha ostatnio? bo jezeli tak to moze juz nie masz przerobki, po drugie nagrywanie zwykla nagrywarka i do tego na esperanzach to proszenie sie o klopoty, ludzie oszczedzaja i sa madrzejsi od wszystkich a potem jest pelno takich tematow
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
nagrac na esperanzie a potem dojechanie lasera bo z plyty sie jedzie no i problem gotowy
 

gaaam

Banned
Nie aktualizowałem dasha ostatnio , nie działą mi dead island (xgd2) i dark siders 2 (xgd3)
 

Shade4

Użytkownik
Użytkownik
Dodaje skan gry Dead Island z ABGX (skan gaaama) Bo padł mu net i mnie poprosił :)

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Odrazu pyta się on , czy jest to napewno lt 3.0 , czy może jednak 2.0 .
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
nic z tego nie wynika jesli gosc ma lt 3.0 niech przepusci obraz abgx [Tutorial]Sprawdzanie obrazu płyty programem abgx360 dla LT 3.0 - Microsoft Xbox - MPC Forum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online z tymi ustawieniami napewno obraz bedzie zrobiony pod LT 3.0 i wtedy wypali
 

Do góry Bottom