1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox nie czyta niektórych gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez LoveShatanek, Lipiec 7, 2014.

1. LoveShatanek

LoveShatanek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema wszystkim, mam xbox 360 chyba Zephyr z 2007, konsola nie przerabiana, zakupiona na allegro, a gry oryginalne, uźywane, Problem jest taki, że na 6 płyt odczytuje tylko 3 (2 przeszedłem całe i nie było zadnego problemu, trzecią tylko w 85% bo potem się zwieszała i nic się nie dało zrobić, z tymże była strasznie porysowana). Normalnie czyta płyty DVD np z filmamami. Jak ściągam np dema to działają bez najmniejszego problemu. Wymieniałem laser i teraz nie wiem o co chodzi.
    gry które działają:
    -Fable II
    -Darksiders
    -Dark Sector(ta była porysowania)
    Nie działąją:
    -Deus Ex:Human Revolution
    -Saint row the third
    -Kingdoms of Alamur:Reckogning

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dav.e

Dav.e Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Spróbuj rozebrać i wyczyścić laser

4. LoveShatanek

LoveShatanek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyściłem poprzedni i nic to nie dało. Jest sens czyścić nowy? tym bardziej że montoway był w serwisie

Wczytywanie...

Poleć forum