1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX nie czyta większości płyt

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez endlesik, Grudzień 14, 2011.

1. endlesik

endlesik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polskie miasto
    Witam, mam nietypowy problem z moim klockiem. Na Boże Narodzenie zeszłego roku dostałem grę Assassin's Creed Brotherhood. Włożyłem ją do napędu i dostałem informację, iż znaleziono aktualizację. Zainstalowałem ją. Nie pamiętam niestety jaki był to dash. W każdym bądź razie, pograłem jakiś czas i wszystko śmigało jak należy. Pewnego dnia przestały mi działać kopie zapasowe. "Płyta jest brudna". Pomyślałem, że może trzeba podkręcić laser. Zrobiłem to, lecz jedynym efektem tego było to, że po włożeniu płyty z grą nie wyskakiwała mi notka, że płyta jest brudna, lecz tylko "Otwórz Napęd". Zdziwiło mnie to. Wyczytałem, że jedna z aktualizacji modyfikowała flash na napędzie, tak więc zaktualizowałem flasha do ixtreme 2.0. Niestety to nie pomogło. Najdziwniejsze jest to, że napęd albo czyta płytę, albo jest "Otwórz Napęd". Zacząłem go sprawdzać, czy może laser się nie uszkodził. Płyty CD czyta bez najmniejszego problemu. Problem występuje tylko z płytami DVD. Wcześniej nie czytało mi tylko kopii, lecz teraz nawet oryginalnych gier mi nie widzi. Dla testu włożyłem płytę z filmem Harry Potter i Czara Ognia (oryginalna). Okazało się, iż laser działa, bo film odtwarza bez problemu. Sprawdziłem znów DVD z grami. Żadnej nie widzi. Sprawdziłem Harry Potter i Kamień Filozoficzny. Efekt ten sam co z grami - "Otwórz Napęd". O dziwo Czarę ognia odtwarza bez problemu. Obydwa filmy są oryginalne, nagrane na DVD-DL. Ma ktoś jakiś pomysł, co jest nie tak z moim xbox'em? Z góry dziękuję za pomoc.
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    według mnie laser jest uszkodzony a płyta z filmem który ci działa moze jest bez zadnej skazy natomiast pozostale mają jakies uszczerbki

4. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    laser ci padał już , i widocznie przekręciłeś napięcie na laserze i uszkodziłeś i po wymianie powino śmigać, nawet dasha z assasina nie usuwa przeróbki , według mnie stary/uszkodzony laser

5. endlesik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polskie miasto
    Właśnie chodzi o to, że jednych płyt w ogóle nie widzi jest tylko "otwórz napęd", a inne czyta bez problemu. Z CD nie ma żadnych problemów. Zaktualizowałem Dasha do 13604 i zainstalowałem na to Ixtreme ltplus-025-v2.0. Teoretycznie powinno działać..

6. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    jak jest offline to napewno nie cicha aktualizacja, tak jest jak pada laser... więc się nagrywa na tych co działa własnie i troszke jeszcze napęd pochodzi.

7. endlesik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polskie miasto
    Rozumiem. Popróbuję jeszcze POT Tweak jak wrócę ze szkoły.. Jak nie pomoże to chyba kupię nowy laser. Chyba, że lepiej będzie jak kupię sam napęd?

8. HECki7

HECki7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zrobiłem to co mówiłes ale mi dalej nie odczytuje żadniej gry i dalej się zaćina. pomoże ktoś ???

Wczytywanie...

Poleć forum