1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox nie dziala

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez KOPAN18, Listopad 8, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. KOPAN18

KOPAN18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam moj kochany xbox xhodzil do dzis az chcialem go przerobic reozebralem go i program iprep nawet mi sie nie uruchomil wiec odpuscilem sobie i po zlozeniu xbox nie dziala zero reakcji jakby byl nie podlaczony co robic prosze o pomoc :'(

2. Lotnik421 Xbox One

3. zrebak82

zrebak82 V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Frydman
    Odp: xbox nie dziala

przyczyn moze byc milion moze poprostu cos zle zlozyles zreszta kazdy ci to powie wszystko co robisz ze sowoim klockiem robisz na wlasna reke

4. reed

reed Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Rozłóż go złóż jeszcze raz na spokojnie. To nie jest takie trudne. Rozumiem, że nie wyciągałeś nawet płyty glónej?

5. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Najpoważniejszym błędem jest chaotyczne wyciąganie. Najczęściej wygięcie przypadkowe płyty powoduje mikropęknięcia ścieżek płyty głównej. Może po prostu uszkodziłeś płytę.

Ja w swoim życiu rozebrałem może z 30 X'klocków i nawet chaotycznie, lutowałem w nich wymieniałem kondensatory i powiem ci że nie udało mi się klocka unieruchomić na amen bo płyta akurat jest mało podatna na uszkodzenia.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum