1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox nie może pobrać NFS rivals.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez xvxmaciekxvx, Sierpień 6, 2015.

1. xvxmaciekxvx

xvxmaciekxvx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, próbuje chyba już 3 raz pobrać tą grę i cały czas nie wychodzi (konsola usuwa NFS z listy pobieranych plików (nawet jak już jest pobrane 2,9 gb (dysk mam pusty (mam miejsce))...... Z góry dziękuje za pomoc.

Ps. Tutaj rozpisałem cały problem http://www.mpcforum.pl/topic/1444642-problem-z-pobieraniem-nfs-rivals-na-x360/
    Pss. Z góry dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1679
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Z racji tego iż chodzi o X360 to rozumie, że łączysz się z modemem przez kabel ethernet.

I teraz 2 możliwości (specem nie jestem ale takie przyszły mi do głowy):

1. Uszkodzony kabel z którym łączysz modem - xbox. Kiedyś miałem coś podobnego z laptopem net był zaraz bum nie było i tak co jakiś czas. Kabel wymieniłem i problem zniknął raz na zawsze (niby ten felerny kabel z wyglądu wydawał się dobry.. nie było żadnych zewnętrznych uszkodzeń widać ani nic..).
    2. Internet? Czytałem gdzieś, że ludzie mają problem właśnie z mobilnym internetem bądź inni geniusze wykorzystywali ten darmowy internet na kartę (nie pamiętam już nazwy).

Bądź 3 opcja zmień wtyk przy modemie. Jak np. masz podpięty kabel ethernet pod 1 to daj do portu 2 itp.

Wczytywanie...

Poleć forum