1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox nie reaguje

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez klusek16, Czerwiec 23, 2012.

1. klusek16

klusek16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam robiłem jtag na Xbox płyta falcon kiedy odczytałem klucz miałem wgrywać już freeboot zauważyłem że konsola się nie włącza kiedy naciskam przycisk od włączania albo od napędu nic się nie dzieje dioda na zasilaczu jest cały czas pomarańczowa wgrałem oryginalny nand i usunąłem diody i dalej to samo żadnej reakcji wiecie może co się mogło stać?

Dobra już działa chyba wgrałem jakiś zły plik po wgraniu oryginalnego nandu dalej było źle ale po wyczyszczeniu nandu komendą -e16 i wgraniu jescze raz konsola ruszyła wgrałem dobry freeboot i konsola działa. Można usunąć temat albo zostawić jakby ktoś miał podobny problem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    podłączałeś zasilacz (pod prądem) do gołej płyty głównej ?

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    życie zdarza się.

Wczytywanie...

Poleć forum