1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox nie widzi dysku zew.w formacie FAT32

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Gr@ju, Styczeń 11, 2014.

1. Gr@ju

Gr@ju Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Jak w temacie.
    Posiadam dysk > Zewnętrzny/ przenośny dysk usb 230 GB < (3865310657) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Z dwóch partycji zrobiłem jedną - zformatowałem ją na FAT32 programem formatgui (próbowałem także EaseUS partition master) Nnowo powstała partcja jest ustawiona na Primary.

z ciekawości sformatowałem także pena 2gb na FAT32 i konsola pomimo nie wyświetlenia komunikatu o podłączeniu urządzenia widzi go - w File Manager jest USB0

Jakieś rady :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Format w konsoli zrób tego dysku. Masz rgh wg opisu więc powinno być widoczne caluśkie 320gb ew na kompie Fat32formatter.

4. Gr@ju

Gr@ju Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Jak sformatować go z poziomu RGH? Chodzi o to aby dsyk był przenośny a nie jako "główny"

konwertowałem programami fat32formatter, guiformat, EaseUS partition master.

Nawet podzieliłem dysk na dwie partycje z czego jedną 10gb sformatowałem do FAT32 i też nie jest widoczna w konsoli :/ ręce opadają

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...

Poleć forum