1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  1. Jak w temacie.
    Posiadam dysk > Zewnętrzny/ przenośny dysk usb 230 GB < (3865310657) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Z dwóch partycji zrobiłem jedną - zformatowałem ją na FAT32 programem formatgui (próbowałem także EaseUS partition master) Nnowo powstała partcja jest ustawiona na Primary.

z ciekawości sformatowałem także pena 2gb na FAT32 i konsola pomimo nie wyświetlenia komunikatu o podłączeniu urządzenia widzi go - w File Manager jest USB0

Jakieś rady :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    800
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Format w konsoli zrób tego dysku. Masz rgh wg opisu więc powinno być widoczne caluśkie 320gb ew na kompie Fat32formatter.

4. Jak sformatować go z poziomu RGH? Chodzi o to aby dsyk był przenośny a nie jako "główny"

konwertowałem programami fat32formatter, guiformat, EaseUS partition master.

Nawet podzieliłem dysk na dwie partycje z czego jedną 10gb sformatowałem do FAT32 i też nie jest widoczna w konsoli :/ ręce opadają

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...

Poleć forum