1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox nie widzi dysku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Amalio, Czerwiec 20, 2014.

1. Amalio

Amalio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie. Rozpakowałem dziś mojego nowego Slima i chciałem zuploadować dane ze starego dysku na nowy używając kabla do transferu danych. Niestety po podłączeniu nie wyskakuje żadne okienko, a w pamięciach masowych Xbox widzi stary dysk, ale nie ma on żadnej nazwy i jedyna opcja, to dostosowanie/konfiguracja co wiązałoby się z utraceniem danych. Ponadto po podświetleniu dysku niestety znika guzik "Y" gdzie jest opcja transferu danych. Ktoś wie co jest nie tak :?: Support Microsoftu twierdzi, że konsola jest niesprawna i nadaje się do wymiany. Czy aby na pewno :?: A może to wina kabla :?: Swoją drogą po podłączeniu do PC komputer nie widzi żadnego dysku. Czy jest inny sposób na przeniesienie zawartości ze starego dysku na nowy :?:

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Podłącz pendrive do konsoli dostosuj go przenieś co trzeba na usb. Wyciagnij stary dysk podepnij nowy i skopiuj z usb na nowy hdd.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

1 osoba to lubi.
  4. Amalio

Amalio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale masz na myśli podłączenie USB do starej konsoli i zgranie danych z dysku :?: No rzecz w tym, że stara konsola jest niesprawna. No więc chyba będę musiał poszukać kogoś ze starym xboxem by podłączyć dysk i zrobić tak jak piszesz.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wyciagnij dysk z obudowy i podlacz do nowej konsoli. To zwykly dysk 2.5

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

1 osoba to lubi.
  6. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Dokłądnie jak wyżej. Żeby rozkręcić obudowę dysku starego Xboxa potrzebujesz 2 Torxy, jeden bodajże 6 TORX, a drugi 8 TORX, dysk wtedy jest zwykły 2,5 cala i bez plastikowej kieszeni możesz spokojnie wsunąć w złącze w konsoli, wtedy zgrasz dane na PENDRIVE, wyciągniesz ten dysk 2,5 cala od starej konsoli, Wepniesz nowy dysk konsoli i przegrasz z PENDRIVE na dysk

1 osoba to lubi.
  7. Amalio

Amalio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak też zrobiłem. Dzięki za porady :)

Wczytywanie...

Poleć forum