1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox nie widzi dysku

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez reb00, Kwiecień 27, 2015.

1. reb00

reb00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam. Wróciłem z RGH do stock'a i pojawił się problem. Mianowicie nie widzi dysku twardego kosnoli.
    Dysk jest oryginalny, przed przeróbką działał normalnie. Dysk na pewno startuje (czuć), a konsola go nie widzi. Taśma sprawna, wszystko ok. W komputerze go widzi. Jest to Hitachi HTS5450(...). Czy da radę go jakoś przywrócić poprzez hddhackr? A, konsola to slim na Trinity, dysk 250GB. Ewentualnie jak go sformatować, żeby chociaż te 32GB wykryło?

2. Lotnik421 Xbox One

3. pawelek83

pawelek83 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Portrush-UK
    jak to widzi go w kompie? spróbuj go wyjąć i włorzyć jeszcze raz- dobrze go dopchnij- moze sata lącze gdzieś nie styka.Jeśli nie pomoże to spróbuj na innej konsoli

4. reb00

reb00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Próbowałem setki razy. No widzi go w menedżerze urządzeń. Próbowałem też inny kabel SATA. Nic.

5. pawelek83

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Portrush-UK
    kolego a jak ty go podłaczasz, przez usb;)? i jak wymieniłeś kabel sata? a moze podczas składania nie wpiołeś wtyczki od sata do płyty głównej

Ostatnia edycja: Kwiecień 27, 2015
  6. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    O ile się nie mylę to dysk działający pod rgh już nie zadziała w konsoli z lt3.0 bądź nieprzerobionej, a jeśli chcesz 32gb to podłącz go pod usb i dostosuj w ustawieniach pamięci w NXE.

7. pawelek83

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Portrush-UK
    Mylisz się, mam dwie konsole wiec sprawdziłem i działa jak najbardziej. Dysk z rgh w oryginalu i odwrotnie-przed live trzeba tylko wyczyścić pamięć

Wczytywanie...

Poleć forum