1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox nie widzi fsd3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sito76, Czerwiec 19, 2014.

1. sito76

sito76 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.sformatowałem dysk twardy konsoli i nie mam fsd3 konsola sie uruchamia ale pokazuje się menu orginalne xboxa.prosze o pomoc bo kestem zielony a chciałbym żeby konsola odpalała się z fsd 3.

2. Lotnik421 Xbox One

3. momus

momus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mam ten sam problem:frown-new:,i nie wiem co robic. Zeby wgrac FSD potrzebny xex a po sformatowaniu tez go niema.

4. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    no jak ma wam czytać FSD jak skasowaliście (EDIT) koledzy :), jak się nie znacie to po co się bierzecie za cokolwiek z przeróbką. Tyle tematów jest poradników i żaden pewnie nie przeczytał ani jednego do końca ..... Zapraszam na forum do lektury to się dowiecie co zrobić

1 osoba to lubi.
  5. momus

momus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Zainstaluj xexmenu iso z plyty,a potem z poziomu xex FSD,ja tak zrobilem i dziala.:biggrin-new:

1 osoba to lubi.
  6. sito76

sito76 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki.zadziałało

Wczytywanie...

Poleć forum