1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox nie widzi gier na pendrive

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Starless69, Czerwiec 22, 2013.

1. Starless69

Starless69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, mam konsolę z rgh, na którą zgrałem sobie Remember me. Niestety po podłączeniu pendriva do xboxa po prostu nie widac jej. Gdy podłączę z powrotem do komputera, mam jakies dziwne pliki na pendrive. Problem nie dotyczy gry, bo np Resident Evil tez nie dziala, ale np Dead island juz tak.
    Pendrive 16 gb.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    W fsd masz ustawioną odpowiednią ścieżkę do tych gier na penie ?

4. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    gry przerobione do GoD?

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kolego, bylo juz o tym na forum nie jeden raz.
    Gra REMEMBER ME jak i RESIDENT EVIL, przerobione do XEX'a dzialaja tylko i wylacznie z usb, poniewaz maja pliki o zbyt duzej ilosci znakow w nazwie i nie da sie ich skopiowac na hdd wewnetrzny, jesli chcesz grac z dysku wewn. to tylko w formacie GOD.

Pisane z telefonu .

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum