1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox nie widzi gry

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez maximek, Październik 23, 2012.

1. maximek

maximek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rybnik, Poland
    Witam mam następujący problem posiadam xboxa z lt 3.0 i chciałem sobie nagrać gierke xdg3 np pes 2013 mam ihas 124b płytke przepuściłem przez abgx'a nagrałem weryfikacja 100% dodatkowo spradziłem płytke abgx'em i wygląda że wszystko jest ok ale niestety po wsadzeniu do konsoli xbox jej nie widzi nie pojawia się ikonka gry tylko jest uruchom gre a po nacisnięciu tego czarny ekran przez kilka sekund i wywala do menu konsoli wie ktoś o co chodzi i jak rozwiązać ten problem?

Wczytywanie...

Poleć forum