1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox nie widzi zawartośći pen drive

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez barste, Lipiec 31, 2014.

1. barste

barste Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam slima, 500gb z rgh,najnowszy daschlaunch, dashboard i tak dalej ,Fsd 3 oraz xex menu 1.2.
    Podpinam pen drive 16gb ''Pny'' sformatowanego w facie 32 do xboxa, w fsd pokazuje mi go u góry, pokazuje nawet ile miejsca zajmuje to co na niego wrzuciłem (czyli np 7.8 z 15gb) natomiast jak wchodzę w menadżera plików w usb 0 to nie widać zawartości tego pena, nic kompletnie to samo jest jak wchodzę z xex menu.
    Na kompie ładnie wrzucam pliki, wgrywają się bez żadnych błędów i komputer normalnie je odczytuje.
    Penek nie jest raczej na wykończeniu bo kopiowanie między innymi komputerami, wykonuje dalej dobrze.
    Dodam jeszcze że problem występuje tylko z tym konkretnym pen drive'm, inne xbox czyta normalnie...jednak na nim mi zależy ze względu na dużą pojemność.
    Z góry dzięki i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kizo

Kizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
    Jaka firma pena jeżeli jakis z marketu mało znana firma to , to moze być przyczyna ( ja tak miałem )

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Pny - badziewie. Ja używam Sandisk i zero problemów.

5. barste

barste Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale dziwne, że używałem go wcześniej przez jakieś trzy miesiące i nic takiego się nie działo...

Wczytywanie...

Poleć forum