1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox nie wyczytuje wszystkich gier po odłaczenie napędu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez przemas89, Październik 16, 2013.

1. przemas89

przemas89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam postanowiłem wyczyścić swojego Xbox-a z kurzu rozkręciłem konsole wyczyściłem ja następnie odpiąłem napęd i ściągnąłem obudowę napędu Lite-on DG-16D2S nasmarowałem prowadnice nie ruszałem lasera złożyłem całość odpaliłem konsole i okazało się konsola nie czyta wszystkich gier a mianowicie tych co są do końca zapisane na płycie a te co nie zajmują całej płyty śmigają elegancko nie mam pojęcia co się stało dodam ze wcześniej te gry chodziły bez zarzutu proszę o pomoc bo nie wiem co jest grane

Wczytywanie...

Poleć forum