1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX nie wykrywa i nie zapisuje wszystkich osiągnięć pomocy !

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez jcakamrclutch, Luty 27, 2009.

1. jcakamrclutch

jcakamrclutch Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !
    Przeszedlem cała historie w GTA 4 oraz pare misje pobocznych niestety xbox nie wykrywa osiągnięc zwiazanych z tymi misjami.
    Dałem sejwa na kazdym slocie i nic pomocy .
    Z góry dzieki)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ja próbowałem przejśc w Burnoucie Paradise taki jeden wyścig 57 razy, kiedy wreszcie go przeszedłem to odblokowałem pare pobocznych gówien(bilboards, jumps) i ogółem przeszedłem 4 % gry. zapisałem grę, pomimo tego, iż w tej grze jest autosave. po ponownym wczytaniu gry, wczytało mi sejwa z przed 2 dni, i jakies 10 % gry straciłem. konsolkę mam tydzien, nie przerobiona, gra oryginalna.

więc co do Twojego problemu, to myślę, że takie rzeczy się zdarzają, a jeśli próbowałeś wszystkiego i nic nie działa, to pewnie jakiś syf sie dzieje z gra, lub z HDD(lub memorką, jeśli masz)

4. Krzyzac

Krzyzac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W GTA jeśli wpiszesz kody, odcinasz sobie możliwość zdobycia niektórych achivmentów. Możliwe także, że jakiś bug mógł się wkraść.

5. wojciech10

wojciech10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    J-ów
    A czasami jest tak że Achievementy zaliczane są dopiero po zalogowaniu do Xbox Live. Właśnie się staram przejść Dead Rising na 1000G i w poradniku autor opisywał, że trzeba zalogować się do Live by zaliczyło... Może to jest problemem. Pozdrawiam

6. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    do live logujesz sie tylko po to zeby wyslalo do serwa info ze zdobyles tyle i tyle aczikow

7. Carmine Brother

Carmine Brother Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dokładnie nie chodzi o konsole tylko o gre , miałem taki sam problem z Mortal Kombat vs DCU i ściągnołem ponownie inną wersje gry , Osiągnięcia szły jak po maśle :p Więc sprzedaj lub wymień gre na Allegro .! I spróbuj wejść w Save jeszcze raz lub zacznij od nowa .! Albo tak jak kolega wcześniej powiedział masz podobnie jak w SR2 (Saints Row2) Jeśli wpiszesz kod to juz masz po dupie z Osiągnięciami :D POZDRO Carmine Brother .!

8. jcakamrclutch

jcakamrclutch Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok postaram sie załatwić inną gre(tzn pozycze od kumpla ) i zobaczymy czy to coś pomoże...

Wczytywanie...

Poleć forum