1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX - nowość

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Oskar426, Listopad 29, 2012.

1. Oskar426

Oskar426 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich forumowiczów.
    Przyszedł czas świąt, mikołaja itd. Dlatego również ojczym zakupił mojemu bratu konsolę XBOX 360 Slim z Kinectem. Jak to na promocje przystało wiedziałem, że będzie jakiś haczyk i z tego co zauważyłem, ta oto konsola, może mieć jakieś komplikacje z przeróbką, ponieważ jest tą `nowszą`. Z racji tego, że mam 17 lat i nie posiadam stałej pracy, nie będę mógł kupić tych wszystkich tytułów, które chciałbym posiadać, a w okolicy nie mam znajomych z Xbox'ami, dlatego też wymiana grami odpada, więc pomyślałem o przeróbce. Trochę tematów na tym forum przejrzałem, ale jednak nadal nie mogę `rozkminić` o co w tym wszystkim chodzi, ponieważ od dziecka miałem do czynienia z PS. Xbox jest dla mnie nowością. Z tego względu mam kilka pytań :)
    1. Czy przy przeróbce będę musiał zmieniać napęd?
    2. Czy jeżeli da radę na tej konsoli zrobić LT+ 3.0, to będzie możliwość, że zostanę zbanowany? (Konsola jest z 28-08-2011r)
    3. Jeżeli przerobię konsolę, będę mógł kupić inny dysk niż z Microsoft'a, aby kompatybilnie działał? Da radę wsadzić dysk około 120gb?
    4. Czy ban jest dużą stratą dla gracza, który raczej woli grać single?
    5. Czy z banem wiążą się jakieś komplikacje z konsolą?
    6. Czy LT można zrobić samemu? Czy trzeba oddawać do `specjalistów`?

Rozumiem iż po zrobieniu LT tracę gwarancję.
    Na pewno te pytania się pojawiały za co z góry przepraszam, ale chciałbym mieć to wypisane tak czarno na białym do `mojej` konsoli.
    Z góry dziękuje za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1. Jeśli Twój napęd jest możliwy do przerobienia to nie
    2. Jeśli połączysz się z Xbox Live to z czasem napewno.
    3. Można kupić dysk z serii BEVS Firmy WD.
    4. Nie
    5. Nie
    6. Lepiej oddać do specjalisty.

Ode mnie: Jeśli na twojej konsoli jest możliwa przeróbka RGH, która umożliwia odpalanie gier bezpośrednio z dysku bez konieczności posiadania płyty z grą to szczerze bardziej się Ci to opłaca. Gdyż po pierwsze zwraca się po 2-óch ściągniętych grach i do tego nie musisz bawić się w nagrywanie gier. Kopiujesz na dysk i grasz. Można użyć wtedy każdego dysku USB do 2TB- 2000GB. Jeśli jednak Twoja konsola jest na obecną chwilę nieprzerabialna to musisz poczekać.

Pozdrawiam,
    Łukasz

1 osoba to lubi.
  4. Oskar426

Oskar426 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuje Ci bardzo za szybką odpowiedź. Zobaczę co z tym będzie się dało zrobić. Jeszcze raz dzięki :)

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Napęd będzie pewnie litek 1175, czyli narazie nie do przerobienia na LT, ale płyta corona na której możesz zrobić RGH.

1 osoba to lubi.
  6. marjooo

marjooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  7. Mata10

Mata10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Banino (za Gdańskiem)
    Jeżeli nie podpinałeś konsoli do netu ani nie robiłeś aktualizacji z płyty to RGH jak najbardziej możesz zrobić. Tyle że Xbox'y z RGH moim zdaniem dużo częściej wariują niż te z LT. Dużo można na ten temat poczytać. Ja osobiście wolę LT przy RGH jest dużo więcej zachodu przy sofcie itd. ale w zamian dostajesz możliwość uruchamiania gier z HDD bez konieczności posiadania płyty, i nie będziesz musiał zakupywać iHasa. Twój wybór RGH na dłuższy okres wychodzi taniej, poniewarz LT musisz regularnie aktualizować.

8. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: XBOX - nowość

To mamy odmienne zdanie - rgh opanujesz w moment, to na LT jest więcej grzebania z płytami i nagrywaniem ;-)

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum