1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox ntsc i tv z polski

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez miki16, Grudzień 19, 2008.

1. miki16

miki16 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Chciałem się dowiedzieć pewnej rzeczy, czy podłączając xboxa ntsc pod tv z polski poprzez złącze hdmi, będzie wszystko grało ?
    Pozdrawiam i dzięki z odpowiedż.

2. Lotnik421 Xbox One

3. materna13

materna13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Niestety ale NIE.

Zadne złacze ci nie pomoze.
    Tv tez musi byc w ntsc .
    Ale w usa mozna kupic czasami na europe rozne rtv. Najlepiej zapytac doradcy w sklepie. Kupujac na europejski system zaplacisz o wiele wiecej w porownaniu na rodzima produkcje w usa.
    Lepiej nich ci tata nie kupuje. No chyba ze na Europe , ale czy xbox jest tego nie wiem.

4. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Powinno wszystko grać, ale pamiętaj, że będą działały ci tylko gry NTSC i Region Free.

5. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    podstawową różnicą między naszym systemem a amerykańskim jest częstotliwość. u nas 50Hz a u nich 60Hz. Nie wiem jak się sprawowałby tv od nich u nas ale na naszych tv możesz odpalać gry przeznaczone na ich rynek -Region Free NTSC. Gdzieś jeszcze słyszałem, że w związku z taką a nie inną częstotliwością, ich gry są jakieś "szybsze" ale nasze są ładniejsze. Ale to akurat gdzieś usłyszałem, więc ręki nie dam sobie uciąć, mogłem coś przekręcić :)

6. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    zgadza się gry w ntsc są trochę płynniejsze widać to szczególnie w bijatykach kosztem trochę niższej rozdzielczości ja już dawno nie widziałem telewizora względnie nowego który by nie pracował również w systemie ntsc więc tylko gry w palu nie pójdą na konsoli ze stanów

Wczytywanie...

Poleć forum