1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox NTSC z USA

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BoleslawW, Czerwiec 29, 2011.

1. BoleslawW

BoleslawW Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Przeszukiwałem internet ale nie znalazłem odpowiedzi na swój problem więc postanowiłem napisać tutaj.

Dostałem w prezencie XBOX 360 elite z USA, kupiłem sobie zasilacz podpiąłem do TV odpaliłem wszystko pięknie wpakowałem grę oryginał HALO 3 która była w pudełku pograłem 2h chciałem odpalić FORZE i w tym momencie konsola przestała czytać płyty... Nawet wcześniej grane HALO. Wkładam płytę do napędu, następuje "Odczytywanie" po czym wyskakuje "Otwórz Napęd"...
    Gry są w formacie NTSC tak samo jak konsola bo pochodzi z USA.
    Konsola jest praktycznie nowa dziś ściągnąłem naklejki...

Bardzo proszę o pomoc...

2. Lotnik421 Xbox One

3. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzwoń do MS, jak nowa to i na gwarancji jest. Nic nie szkodzi że z USA,

4. xAmpeGx

xAmpeGx Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dom Billa Gates'a
    hmm spróbuj jeszcze jak wkładasz płyte to pukać tam jak jest napęd podczas tego jak odczytuje tylko tak maskarycznie ani delikatnie tak normalnie pukać ;))

5. BoleslawW

BoleslawW Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem w tym że mam ją już rok i nie włączyłem jej przez ten okres... Skąd mogę wiedzieć ile mam gwarancji?

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zarejestruj xbox.com

Wczytywanie...

Poleć forum