1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox ogrzeje zimną nocą

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Bazajaytee, Grudzień 31, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Okazuje się, że konsola do gier może pełnić także funkcje praktyczne. Poza dostarczaniem rozrywki może ogrzać w mroźną zimową noc.

Końcówka roku przynosi swego rodzaju rozleniwienie w branży. Wszyscy odpoczywają i zbierają siły na kolejny, być może już nie kryzysowy, rok. Dlatego też kaliber informacji jest zdecydowanie mniejszy. Dziś przyjrzymy się funkcjom grzewczym konsoli Xbox 360.

Na swoim blogu Jeff Ramos postanowił przybliżyć straszliwy problem niedogrzanych nowojorskich mieszkań. Wstrząsająca historia o zimnym kaloryferze jako żywo przypomina przygody naszego rodzimego Orient mana, nękanego przez upartego Eskimosa. Jednak Jeff znalazł inne rozwiązanie swego mroźnego problemu. Jest nim konsola Xbox 360, która okazuje się doskonałym urządzeniem grzewczym.

Dzięki stałemu działaniu konsoli (oraz wielkiego telewizora, komputera i amplitunera) Jeff podniósł komfort swojego życia i ogrzał jedno pomieszczenie. W rezultacie dokonał oszczędności, bo nie tylko nie musiał kupować grzejnika, ale zmniejszył rachunki za prąd oraz emisję dwutlenku węgla, co w erze globalnego ocieplenia jest niezwykle istotne.

Znacie już zatem sposób na ogrzanie zimnego mieszkania. I niech ktoś jeszcze powie, że granie nie jest pożyteczne.

http://www.gram.pl/news_8gThG,e5_Xbox_ogrzeje_zimna_noca.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. wsaadman

wsaadman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Częstochowa
    No - może to lekka przesada, ale... Czasami grając na xboksie, krozystam z tego, że konsolka stoi blisko i grzeje sobię stopy powietrzem wychodzącym z wylotów :0

4. nemek

nemek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    w przypadku jaspera jesli instalujemy gry to przystawienie stop do wylotu za bardzo ich nie ogrzeje bo emisja ciepla jest tak znikoma ze czasem w cieple dni to mnie xbox chlodzi a nie grzeje ;)

5. Rudy96

Rudy96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żagań
    Ja jeszcze nie testowałem Xboxa jako grzejnik, bo takiej potrzeby nie mam ale jeśli miałbym ogrzać cały dom to musiałbym dokupić jeszcze kilka konsol :) Może w ten sposób Microsoftowi zejdzie jeszcze trochę konsol :p

6. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    no racja, jak mi wieje w okna i balkon to w pokoju mam trochę chłodno, natomiast po kilku dniach jak mam odpalonego xboxa jest cieplej, nawet spory obszar ściany za xboxem jest ciepły :D

7. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
  8. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    to może zamiast kaloryferów xboxy sobie powstawiam ;p

9. Peletomania

Peletomania Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Faktycznie jest cieplej, jak wszystko chodzi i sie chlodzi a nas to ogrzewa...

10. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    No nie wiem czy tam lepiej. Typowy grzejnik elektryczny nawet farelka ok 300 W i już potrafi ocieplić pokoik. A ty konsola 150+ tv 200-300 LCD + wzmak 150 albo i wiecej... Więc i tak energii więcej pobieramy przez co elektrownia musi być wydajniejsza a to = większe spalanie węgla :D

11. MM314

MM314 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Legnica
    ale jak gramy i używamy grzejnika to wtedy więcej prądu się wykorzystuje ;p

12. XBoY

XBoY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ciepło wydzielane z x360 ma się nijak do ciepła wydzielanego z ps3 :D ps3 dzięki wbudowanemu zasilaczowi lepiej grzeje a ciepło z jaspera jest tylko letnie więc mi chaty nie ogrzeje ;/

13. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Hehe ja mam tak ciepło w mieszkaniu, że otwieram okno na czas grania, żeby klocek się zbytnio nie grzał .

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum