1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One 1TB CoD AW

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez BuRRRza, Listopad 19, 2014.

1. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Witam. Znalazłem takie ogłoszenie : http://olx.pl/oferta/konsola-xbox-o...dvanced-warfare-CID99-ID7HFBx.html#a426a708d8
    konsola nowa, play and charge także tylko jest jeden problem, konsola jest z Niemiec i nie posiada gwarancji. Jak w tym momencie wygląda zwrot konsoli na terenie Polski ? Bo słyszałem ,że można konsolę zarejestrować na xbox live na koncie i ma się gwarancję. 1700 zł z wysyłką poprzez allegro ustaliłem już z użytkownikiem. I jeszcze jak wygląda sprawa z językiem i grami itp ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Język bedziesz mial Pl zarówno w konsoli jak i w grach. Jezeli chodzi o rejestrację konsoli to musisz mieć pewnosc ze nikt wcześniej tego nie robił. Jezeli ktos juz zarejestrowal konsole to możesz zapomnieć o gwarancji.

4. BuRRRza

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    No z tego co widzę konsola jest nowa nieotwierana więc raczej nie była nigdy otwierania a co za tym idzie włączana. A jak działa ta gwarancja poprzez rejestracje bo nie za bardzo rozumiem. Żadne papiery mi nie są potrzebne ? Warto brać ten zestaw ?

5. mrok

mrok Ryżownik Ryżownik Użytkownik

Polubienia:
    1113
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Skoro jest nowa, to musi miec paragon i jezeli to jest z MM, to bez problemu oddasz w polskim. Swoja droga sam kupilem taki zestaw i zacnie wyglada konsola.

6. BuRRRza

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    A co jeżeli użytkownik zarejestrował konsolę w Xbox Live ? Nie da się tego jakoś zmienić żeby było na mnie czy coś ?
    @up wiem właśnie też poluję na ten zestaw. W sobotę przegapiłem zestaw X1 1TB na gwarancji + AW kod niewykorzystany + Forza 5 GOTY za 1900 zł z wysyłką, do tej pory nie wiem jak tego nie zalicytowałem. Może na święta jakieś promocje będą.

7. Rafit

Rafit Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
  8. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    język w konsoli ustawisz PL i w grach też przecież pisałem o tym 2 albo 3 posty wyżej :p

9. BuRRRza

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Kolego u nas w polsce na oleole.pl jest za 2000 zł z wliczoną przesyłką. Poszukaj a znajdziesz. Swoją drogą jak myślicie warty jest ten zestaw swojej ceny ? Czy doczekamy się szybko X1 z dyskiem 1TB czy jednak nie ? Kusząca oferta przyznam ze względu na to ,że jestem fanem CoD ale na razie się wstrzymuję bo myślę ,że znajdę coś lepszego. Co o tym myślicie ?

10. fanhorizon

fanhorizon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Drogo moim zdaniem sie nie oplaca....

11. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Za dwa tysiace taki zestaw jest jak najbardziej ok w holandii w mm taki zestaw 499euro

12. BuRRRza

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    No to i tak porównywalnie bo na wyspach i w USA słyszałem ,że 1500zł...

13. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    za 2 tyśki odpuściłem sobie a wygląd bardzo ok zostałem przy swojej czarnej once , adwanced warfare taniej osobno wyjdzie + dysk zewnętrzny , jak masz znajomych w usa to możesz brać w dobrej cenie ok 1500 zł wyślą ci jako sprzęt używany Gift bez podatków i cła jeden z warunków by sprzęt nie przypominał nowego nieotwieranego jeszcze

Wczytywanie...

Poleć forum