1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One 1TB

Temat na forum 'Sprzedam' rozpoczęty przez Daniello09, Lipiec 28, 2016.

1. Daniello09

Daniello09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Cześć,

Chciałbym sprzedać swoje Xboxa One. Jest to wersja z dyskiem 1TB. Konsola jest w stanie idealnym, ma dwa miesiące. W zestawie który oferuję oprócz wszystkich akcesoriów takich jak zasilacz, pad, headset dorzucam jeszcze grę Forza Horizon 2 w wersji pudełkowej, też w stanie idealnym.

Cena jaka mnie interesuje to 1150 zł.

Nie sprzedaję dlatego, że mi się znudziło czy nie mam czasu na granie, konsola jest świetna i bardzo dobrze mi się na niej gra, ale zbieram pieniądze na wyjazd do Kanady :)

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum