1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzęt xbox one 2 pady gry gwarancja tanio sprzedam tylko w weekend

Temat na forum 'Sprzedam' rozpoczęty przez wujot90, Styczeń 23, 2016.

1. wujot90

wujot90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam sprzedam xbox one, kupiony w lipcu zeszłego roku mam potwierdzenie zakupu co wiąże się z tym że jest na gwarancji.nie mam tylko pudełka bo je wyrzuciłem. konsola w 100% sprawna, sprzedaje w zestawie z 2 padami, pełnym okablowaniem oraz następującymi grami:
    GTA 5 - płyta CD ale bez pudełka.
    FORZA 6 - pełna polska wersja na dysku zainstalowana z kodu zdrapki.
    Symulator kozy - na dysku.
    Zoo Tycoon - na dysku
    Mincerfat PL - płyta.
    Plus gry z konta EA ACCESS itp

Cena 1100zł bez negocjacji i bardzo proszę to uszanować. Nie zamieniam się na nic i nie sprzedaje niczgo osobno.
    Gratis zdecydowanym dowioze w obrebie 50km od Poznania, mogę również dalej ale to już w cenie paliwa do ustalenia. I teraz najważniejsze -sprzedaje tylko dziś i jutro, najpóżniej do poniedziałku rana, ponieważ wyjeżdżam i długo mnie nie będzie.
    Bardzo prosze o kontakt pod numerem tel 721 445 429, sms lub dzwonic poniewaz moge nie byc osiagalny na forum. Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum