1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One: 20 gier na wyłączność w jednej reklamie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 1, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jeżeli zastanawiasz się, dla jakich gier warto kupić Xboksa One, to 20 tytułów
    upakowano w nowym filmiku promocyjnym. Rzuć okiem.

Na co warto czekać z oferty nowej konsoli Microsoftu? Przede wszystkim na Dead Rising 3, nowe Halo, Quantum Break, czy Titanfall. To oczywiście tylko wierzchołek góry tytułów, jakie na wyłączność zaklepał sobie (pewnie po części tylko na czas jakiś) Microsoft. A zapewne jeszcze dużo exclusive'ów przed nami. Niestety (tak, będę narzekał, bo jako fan gier, a nie sprzętu, uważam, że każdy powinien mieć możliwość zagrania w jak największą ilość tytułów).

Ktoś z was zapatruje się na zakup Xbox One?

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Na zakup Xbox One nastawiam się ależ oczywiście, ale dopiero jak stanieje do okolic premierowej ceny PS4. Oczywiście najpierw konsolę Sony zamierzam kupić (Usprawiedliwiam się, żeby mnie hejterzy XO nie spalili i ewentualnie zbanowali...).

4. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Widziałem coś o zombie :D
    Mam nadzieje że to jakiś survival horror :D:D

5. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Szkoda że ponad połowa z tych gier to familijne gierki na kinecta.
    To jedyne tytuły które zwracają na siebie uwagę.
    Nuff said.

6. darudek_ek

darudek_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    155
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    A część wyjdzie na PC, bo M$ musi promować Windows 8, a za chwilę 8.1 - Minecraft, Titan Fall (samo wrzucenie tych tytułów jako ex to kpiny) Dead Rising 3 jest bankowo czasowo na wyłączność, w końcu robią to Japończycy.

Halo, Quantum Break i Forza - 3 fundamentalne tytuły. Reszta to popierdółki pod Kinecta. Słabo...

7. vvv93

vvv93 Banned

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Dead Rising 3

Wysłane z mojego Galaxy S VI za pomocą Tapatalk 5

8. rafallo

rafallo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ryse: Son of Rome, Dead Rising 3 i coś jeszcze było. Reszta gier exów to popłuczyny. Jak wyjdą te gry na PC to xbox one będzie tylko mydelniczką.
    Nie po to robią exy, takie tytuły, by klienci kupowali konkurencję, lub ściągali piraty na PC. I te exy zostaną tam gdzie ich miejsce, za żadną kasę nie dadzą tego na Pc nawet

9. BlindObserver

BlindObserver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Poznań
    Dead Rising 3 pewnie dadzą, podobnie po czasie wypuszczą Quantum Break jak wypuścili Alana. Z Ryse wątpliwe, ale ta gra imho nie ma zbyt wiele sensu z tym idiotycznym systemem zawsze udających się finisherów (QTE wyświetlane dla samego wyświetlania...). Forzy mi nie żal, bo gry samochodowe średnio mnie kręcą, Halo mnie nie kręci, a gry na Kinecta tym bardziej. Reszta będzie na PC, więc te exy takie mocno naciągane.

10. rafallo

rafallo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie sądzę, by tak wielka szanująca się firma MS zaserwowała nam popłuczyny jakieś.

11. BlindObserver

BlindObserver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Poznań
    Pytanie od kiedy to jest szanująca się firma :D Druga sprawa, że nie widzę zależności między wypuszczeniem ich exów na PC, a tym, że przez to będą popłuczynami. MS będzie maksymalnie promować nowe wersje Windowsów, a przejście na architekturę x86 pozwala sądzić, że tych exów z XONE na PC może się jednak trochę pojawić. Tym bardziej, że lecą na API DirectX i Windows. Znacznie trudniej byłoby przenieść exy Sony, przez Linuxa i OpenGL (to, że ja używam dwóch systemów nie znaczy, że robi tak większość - większość jednak siedzi na Windows).

12. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    MS wystrzela się teraz z gier na wylączność i potem nie pokażą niczego przez parę lat. W tym temacie wolę podejście Sony i dawkowanie ciekawych tytułów co jakiś czas, a końcówka tego roku będzie dla ich konsoli wisienką na torcie.
    M$ niech się lepiej ogarnie i zacznie inwestować w swoje gry a nie pcha pieniądze w kieszenie devsów za opóźnianie wydawania gier na konsoli konkurencji i innych tego typu przypałów.

13. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Jak ja kocham takie konkursy między firmami . M$ da 20 exów, za chwilę sony wskoczy że da 30 exów a potem ponownie M$ 35, Sony 40 i tak dalej ale jak wiadomo skończy się dla każdej konsoli pewnie coś koło 25 ;p

14. darudek_ek

darudek_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    155
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Gdyby M$ dał 25 naprawdę dobrych exów, to brałbym ich konsolę nawet za 3000 PLN z pocałowaniem ręki. Dobrze wiem jednak, że są to tylko pobożne życzenia. W tym roku na PS3 wychodzi około 10 exów z czego połowa to najwyższa półka. Na X360 jeden przeciętny Gears of War i koniec. W ciągu ostatnich 3 lat PS3 dostało kilkadziesiąt gier na wyłączność, a X360 klepie do bólu na zmianę Halo, Forza i GoW - i na dobrą sprawę jakby zapytać przeciętnego użytkownika X360 z jakimi grami kojarzy mu się ta konsola, to nie wymieni więcej niż 5 tytułów. Tak wygląda cała "wyłączność" M$. Sony tutaj bije konkurencję na głowę i daleki byłby od stwierdzeń, że obie konsole dostaną podobną ilość gier. Może na początku, ale z czasem ta liczba będzie drastycznie wzrastać na korzyść PS4.

Jako posiadacz obu konsol podchodzę z rezerwą to obietnic M$, bo od 3 lat ta konsola nie dostaje żadnych nowych gier i gdyby nie tytuły multiplatforme to autentycznie na X360 nie ma w co grać. Być może X1 ma mocny lineup, ale mam obawy, że to próba sprowadzenia Sony do parteru już w pierwszej rundzie. Wielce prawdopodobne, że po pewnym czasie skończy się KO, jak to było w tej generacji. Wielu kupując PS3 w dniu premiery narzekało, że nie ma w co grać. Jednak z czasem Sony zmiażdzyło M$ pod względem exów, który pod tym względem od 3 lat jest trupem.

Ile gier na wyłączność dostanie jeszcze w tym roku X360? Okrągłe zero...

15. rufus282

rufus282 Banned Użytkownik

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zza miedzy.
    Dla halo, dead rising, quantum break i titanfall jak najbardziej brał bym xone reszta exów lata mi i powiewa. Czekam co naughty dog zapowie na plejaka.

Wysłane przy pomocy palcy.

16. kKuba0

kKuba0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Z czego Dead Rising 3 i Titanfall to tytuły na czasową wyłączność, czyli poza Halo 5, Quantum Break i Forza 5 nic ciekawego. ;/

Wczytywanie...

Poleć forum