1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox one a dysk zewnętrzny

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Pooteeen, Październik 27, 2015.

1. Pooteeen

Pooteeen Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Hej,

Pytanie do forumowiczów, którzy posiadają podpięty pod swoją konsolę dysk zewnętrzny...
    Posiadam od jakiegoś miesiąca WD 1TB i zauważyłem niepokojący objaw, a mianowicie gdy wpinam dysk twardy do któregoś z USB znajdującego się z tyłu konsoli, karta sieci bezprzewodowej nagle zaczyna wariować, zrywać połączenie, wyświetlać komunikat błędu że jest uszkodzona, wyszukiwać sieć ale po wpisaniu hasła nie łączyć się, itp...
    Gdy podłącze dysk do USB z boku konsoli lub gdy ten nie jest podłączony, to wszystko śmiga ok, internet jest cały czas.
    Miał ktoś podobny problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. artoorx007

artoorx007 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To ja od razu dodam kolejne pytanie czy konsola formatuje dysk na sobie znany system plików który jak podepnę pod PC do komputer nie będzie widział plików. Bo tak np. było z dekoderem Polsatu i jego dyskiem zewnętrznym.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1228
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dysk możesz podłączyć pod PC ale nie pojawi się jako magazyn w Mój Komputer wyskoczy za to informacja o braku MBR i możliwość inicjalizacji co sprawi że konsola nie zobaczy już danych na nim i będzie trzeba go kolejny raz formatować pod nią.
    Są za to programy do przegadania dysku XO ale z danymi nic nie zrobisz podobna są zaszyfrowane.

Wczytywanie...

Poleć forum