1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedza XBOX ONE - ALL in ONE - Pytania przed kupnem/problemy/tańsze granie/akcesoria/wersje kolorystyczne

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Sae, Wrzesień 14, 2015.

1. small551

small551 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Ostróda
    Dokładnie

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    2313
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak zagrasz sobie w gry z EA Access tylko przez czas abonamentu. We wszystkie gry, które są w The Vault czyli jakieś 20 pełnych gier. Wszystko masz tutaj: http://www.ea.com/eaaccess/pl_PL.html

4. nicponies

nicponies Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A konto na EA trzeba zakładać? Nie miałem jeszcze chwili aby to sprawdzić, bo brak czasu:( a powiedzcie mi jak usunąć te gry w które nie popykam, a są one na dysku?

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

5. nicponies

nicponies Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odinstalowanie rozkminilem, GRA>START>ODINSTALUJ

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

small551 lubi to.
  6. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    339
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Gdańsk
    Rozkmin jescze żeby nie pisać posta pod postem tylko edytować. Tak - trzeba założyć konto na EA access + ściągnąć sama aplikacje z xbl

Za błędy odpowiada Android.

7. huball

huball Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Może ktoś się orientuje czy na xo jest możliwość używania zewnętrznych napisów przy ogladaniu filmów z płyt bluRay? Przez odtwarzacz systemowy ewentualnie jakąś zewnętrzną app ze sklepu?

8. SymbianX

SymbianX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tu i tam
    Ile wam wytrzymuja baterie w Padzie od XO S ? Wczesniej mialem X360 to gralem kilka miesiecy a teraz raz w tygodniu musze ladowac ...

9. kuleczka91

Polubienia:
    2313
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    W zależności od długości grania, ale ok 30h. Nie wiem jakim cudem baterie w padzie mogły Ci wytrzymać kilka miesięcy. Sama miałam 360tkę i pad wytrzymywał podobnie jak ten z xo.

10. Funshy

Funshy Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć, zamierzam kupić sobie konsolę do pogrania czasem (głównie w weekendy), gdy nie mam dostępu do komputera i gdy poprostu najdzie mnie ochota. Na rynku są dwie konsole, które mnie zainteresowały: Xbox One i Xbox One S. Teraz mam dylemat, kupić Xbox One S (Fifa 17+6M Live) za 1300zł czy Xbox One za 860zł ze zwrotów z pełną gwarancją. Licząc to że jedna konsola ma dodatki ~300zł(Fifa, Xlive) to różnica wynosi jakieś 150zł. Dodatkowo jest minimalnie lepsza i mniejsza co ułatwiłoby transport (a będzie częsty). Telewizor do którego będzie podłączona konsola to Samsung UE40H6400 i monitor od PC. Warto dopłacić do S ? W przyszłości będzie możliwe że odsprzedam i chyba nowa wersja szybciej powinna znaleźć nabywców. Grać będę w gry takie jak Forza, UFC (Fifa z zestawu leci na allegro gdybym kupił, bo mam na PC). Odpadają wszelkie FPS, a najczęściej będą to gry sportowe do pogrania ze znajomymi, w przyszłości może i kinect.
    No i pytania:
    1. Mam przy PC pada od zwykłego Xboxa ONE, mam nadzieję że bezproblemu podłączyłbym go do eSki ?
    2. Czy gry pudełkowe przypisujemy do konta czy można kupować/sprzedawać używki?
    Odpada czekanie na Scorpio, gdyż od najwyższej jakości grafiki mam stacjonarkę.
    STRESZCZENIE jeśli ktoś nie chce czytać powyższego.
    Xbox One S czy Xbox One do weekendowego grania ?

11. ArturM05Pl

ArturM05Pl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    45
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gdańsk
    Xbox one. Taniej i tyle. A najlepiej one elite to będziesz miał ekstra pada. Nie chce wprowadzić cię w błąd ale wydaje mi się ze można podłączyć pada od fata do s. Pudło to pudło można sprzedać czy wymienić. Są punkty wymiany gier.

Ps. Mojego fata mam od polskiej premiery i 0 problemów.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ostatnia edycja: Październik 21, 2016
  12. kuleczka91

Polubienia:
    2313
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Warto kupić Skę, sama sprzedałam swojego fata i kupiłam sobie Slimkę. Jest cichutka, fajna biała, zgrabna. Mniej miejsca zajmuje. Do konsol refurbished dostaje sie tylko rok gwarancji, a nie dwa tak jak w przypadku kupna normalnej konsoli. Ja bym kupiła sobie Skę na Twoim miejscu. Kinecta nie warto kupować, bo nie ma na to gier. Lepiej kupić sobie jakąś porządną grę za to. Poza tym do Ski trzeba mieć adapter do Kinecta gdybyś się tak na siłę uparł, ale od siebie odradzam, mam i leży i zbiera kurz :)
    1. Podłączysz pada bez problemu.
    2. Do konta przypisują się tylko gry cyfrowe. Można kupować i sprzedawać używki bez problemu.

13. Spajkowy

Spajkowy Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Myślenice
    Kinect również odradzam, ale mimo wszystko adapter można otrzymać za darmo kontaktując się z supportem i podając numer seryjny Xboxa One S i Kinecta :p

14. Funshy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję za odpowiedzi, S wydaje się całkiem spoko do przenoszenia więc chyba to będzie mój wybór jednak. To co pisałem to nie były refurby ale zwroty do oleole więc chyba gwarancja pełna.
    Elite nie chce, lubię zwykłego pada, a do mojego czasu gry nic lepszego nie potrzebuje. Poza tym 1350zł bez gier , a tam od razu będzie 6m live i gierka.
    BTW. Na start dostaje 30 dni Gold live bez dodania do konta?
    Sorki jak pytania głupie ale jedyne co miałem to PSP a teraz trzeba coś na czym zagram czasem i zmieszcze do torby jadąc do domu.

15. kuleczka91

Polubienia:
    2313
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie, musisz podać im numer Fata, Kinecta i Slima żeby dostać za darmo. Sama załatwiałam to parę dni temu ;)

Nie, MS wycofał darmowego golda miesięcznego kilka dni temu i zostawił same płatne opcje.

16. ManyPL

ManyPL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    624
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    miasteczko sexu i biznesu ;)
    Jakikolwiek zestaw wybierzesz, uwierz mi będziesz zadowolony :)

17. Funshy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję za odpowiedzi, od wczoraj mam Xbox One S no i fajna konsolka. Pozostaje ogarnąć co i jak w sprawie urywanych gier, jakiegoś dzielenia kont itd. i można się bawić. Zdziwił mnie tylko fakt że na UFC 2 z 10 godzinnego grania raz konsolka zwiesiła się na 5 sek ;3

Sorry za kolejne głupie pytanie ale czy konsolę muszę rejestrować na koncie Xbox czy to trzeba tylko w przypadku naprawy ?
    Bez rejestracji mam rok gwarancji, zarejestrowana ma 2?

Ostatnia edycja: Październik 24, 2016
  18. tymon87

tymon87 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pytani osnośnie dysku w Xbox One s z grą battelfield 1 wersja 1tb zielona. Jest zwykły czy ssd

19. Blest

Blest Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    131
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    O-ka
  20. kuleczka91

Polubienia:
    2313
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Żadne XO S nie ma dysku SSD.

21. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    100
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    xbox one s na ten moment nie ma dostępnych w żadnej wersji z dyskiem sshd tylko stara FAT wersja ELITE go posiada jako jedyna

pluto26 lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum