1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedza XBOX ONE - ALL in ONE - Pytania przed kupnem/problemy/tańsze granie/akcesoria/wersje kolorystyczne

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Sae, Wrzesień 14, 2015.

1. wolus10

wolus10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dlatego waham się.... czy kupić, czy może poczekać.
    Myślicie, że w tych nowszych wersjach (wypuszczonych w listopadzie, grudniu) nie ma już tego problemu?

Ostatnia edycja: Styczeń 2, 2017
  2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. tomek1207

tomek1207 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łuków/Radzyń Podlaski
  4. pluto26

pluto26 Xbox One Xbox One Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    1081
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    Wielkopolska
    Powiem tak co ja bym zrobił, wolałbym dołożyć parę groszy i kupił nową konsole z jednym padem niestety i z 3 miesięcznym goldem np w promocji w mediaexpert za 999 zł. A pada zawsze można znalesc po okazyjnych cenach a chyba ważniejsza konsola żeby była nowa z full gwarancją. Albo wskoczyć już na slima i mieć najnowszą konsole, a jak się poszuka po sklepach to można znaleźć w dobrych cenach.

kuleczka91 lubi to.
  5. rafu_007

rafu_007 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Osobiscie wolalbym zestaw z gra. Drugim padem nie grasz w nic bez gry, wiec dojdzie Ci wydatek jakis 100+.
    Generalnie cena znosna, ale zamawiac zagramienica za ok 200zl wiecej masz nowsza konsole i gre (zwykle Fife 17).

6. tomek1207

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łuków/Radzyń Podlaski
    Na konsole jest jeszcze rok gwarancji, to nie full ale dobre i to. Z tego co czytałem raczej xboxy wadliwe nie są, czy źle czytałem ?
    Mam od kumpla Wiedźmina i Batelfielda 1, na początek starczy :) Do tego fifa i można łupać z ziomkami :D
    Dzięki panowie za opinie.

7. rafu_007

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Wiedźmak to spokojnie miesiąc zabawy, a strasznie wciąga. Do BF kupisz sobie golda to przytulisz 2-4 gierki na miesiąc.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

8. tomek1207

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łuków/Radzyń Podlaski
    Witam, dzisiaj przyszła przyszłam konsola. Model 1540, produkcja 09.14.

Mam 10 dni na odesłanie konsoli bez powodu, chciał bym zapytać co warto sprawdzić czy konsola się nadaje, jakiś test czy się nie rozleci zaraz. jakieś pomysły ?

9. Blest

Blest Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    145
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    O-ka
    Nie rozumiem A czemu miałby by się popsuć, jak chodzi cicho i nic nie brzeczy to jest ok.

10. rafu_007

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Nie rzucaj nią to sie nie rozleci. Jeśli wentylator nie wariuje to nic jej nie powinno być.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

11. pstragu

pstragu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie od której wersji fat były dodawane pady z jack 3,5 mm ? Czy te pady dostępne są tylko dla nowej wersji konsoli slim ? Przymierzam się do zakupu X One i chciałbym troszkę zaoszczędzić kupując jakiś używany starszy egzemplarz, może z kilkoma grami i właśnie interesuje mnie ten pad do którego chciałbym swoje słuchawki podłączać.

12. ManyPL

ManyPL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    763
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    miasteczko sexu i biznesu ;)
    Jak kupujesz używkę zawsze przecież możesz zapytać jaki pad jest w zestawie.

13. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    2789
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na pudełku jest informacja jaki pad jest w zestawie. Zawsze jest info jak jest pad z jackiem 3,5mm. Nie wiem od której wersji, w każdym razie informację znajdziesz na pudle. Zapytaj tego od którego będziesz chciał kupić jakiego ma pada w zestawie, albo po fotkach zobacz.

14. pstragu

pstragu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czy konsole też przeszły jakieś modyfikacje czy same pady ? Bo ciężko znaleźć coś konkretnego o modelach jak np. 1540 czy 1520 ? Chciałbym kupić jakiś ostatni model produkcji przed Slim to patrzeć tylko na pada dodawanego do zestawu czy czymś jeszcze się kierować ?

15. kuleczka91

Polubienia:
    2789
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Niczym więcej. Jedynie co to z fatów wyszła konsola Xbox One Elite, ona ma hybrydowy dysk. Tak to potem już Ska.

pstragu lubi to.
  16. Spajkowy

Spajkowy Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    93
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Myślenice
  17. Istehza

Istehza Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jest sprawa. Mam płytę, którą używałem od ponad dwóch lat. Od pewnego czasu przestała działać. Wkładając ją do xboxa wydaje on dziwny dźwięk i nie chce uruchomić płyty. Wyskakuje komunikat "czy zakupiłeś już tę grę lub aplikacje?". Kupiłem zatem taką samą płytę, myśląc, że to ona była powodem usterki i niestety wyskakuje ten sam komunikat. Miał ktoś podobnie? Inne płyty działają bez problemu. Przepraszam, jeżeli napisałem w złym temacie, ale nie wiem, gdzie mam założyć nowy temat. PS. Nigdy nie kupowałem gier nielegalnie, wszystkie płyty nowe, ze sklepu.

18. Trick76

Trick76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    460
    Punkty za osiągnięcia:
    53
    Miasto:
    Opole
    Kupowałem w UK (wrzesień 2015) X1 Fat wersja matowa z 1TB. W niej był pad z jackiem 3,5. Jeśli znajdę zdjęcia, to napiszę jaki to był model.

19. kuleczka91

Polubienia:
    2789
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na pudełkach z konsol jest informacja jeśli pad ma wejście na jacka 3,5mm :)

20. DarthOne

DarthOne Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    129
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Przez dłuższy okres nie byłem w temacie, a słyszałem, że M$ przez ten czas coś namieszał w polityce i zasadach Xbox Live Gold (i Trail). Z samego allegro wiem, że zakończył "rozdawać" Golda dla nowych kont, jednak nie do końca jeszcze wiem, jak wygląda sprawa z Trail-ami na XOne. Jeśli będę chciał wklepać Traila 14 dni, gdy już poprzednio w tym roku miałem wykupionego Golda, nie zadziała. Zgadza się? Jednak tutaj moje kolejne pytanie: Czy trail 48H/14 dni zadziała, gdy na koncie nie był aktywowany (ale już aktywny przez 2 tygodnie) Gold w 2017 roku?
    Tylko bez tekstów "cebulak", "to kup sobie 1 miesiąc" - (akurat tyle aż nie potrzebuję, a takie 14 dni od czasu do czasu jest idealne).

21. eloszki

eloszki Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    167
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Cześć, mam pytanie dotyczące pada do xboxa. Obecnie korzystam z ps4 gdzie w padzie mam stały akumulatorek i mogę w każdej chwili go podładować podłączając pod usb. W xboxie jest również taka możliwość czy po prostu muszę wymieniać baterie w padzie? Konsoli jeszcze nie mam, czekam na dostawę wiec wole się już dowiedzieć jak to wyglada. Dzięki

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum