1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One bez aktualizacji będzie tylko drogim przyciskiem do papieru

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 8, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

"Day One Patch" - ten zwrot to koszmar wielu graczy, a teraz mocno da się we znaki posiadaczom Xboksów One.

Day One Patch to jedna z bardziej kretyńskich rzeczy w branży gier. Moim zdaniem rzecz jasna, możecie mieć zgoła odmienne - nie chcę nikogo urazić. Znak czasów i wielki dowód na miłość pomiędzy producentem a wydawcą. W każdym razie mocno irytująca sprawa, przez którą mając ciepłą jeszcze kopię gry tuż po instalacji musi nam się dociągnąć jeszcze kilka plików.

I kij trącał, jak plików rzeczywiście jest kilka, albo jak cały ten patch jest tylko opcjonalny i dotyczy czegoś w stylu wyświetlania znaków interpunkcyjnych w menu po wyborze języka węgierskiego. Problem pojawia się wtedy, gdy patch waży dużo, albo jest obligatoryjny.

Ot, jak chociażby w Xbox One.

Jeżeli więc marzyłeś o tym, by po zakupie świeżej konsoli ze świeżą kopią gry w ręku przystąpisz do rozgrywki... jesteś w błędzie. Soreczki.

Albert Penello z Microsoftu zapytany wprost o to, co będzie można zrobić z Xboksem One wyjętym prosto z pudełka równie wprost odpowiedział:
    Piękne, prawda? A co, jeżeli nie masz Internetu, albo korzystasz z jakiegoś łącza mobilnego ze sporymi ograniczeniami? Zwyczajnie sobie nie pograsz.

Dlaczego tak? Bo spora ilość systemowych spraw w Xbox One była załatwiana już po tym, jak maszyna trafiła na taśmy produkcyjne. Byle tylko zdążyć. Mści się to w ten właśnie sposób.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. WooC4$h

WooC4$h Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Racoon City
    Ciekawe, więc współczuć ludzią z mobilnym netem :/

1 osoba to lubi.
  4. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Mistrzowie narzekania. Niech rzucą tekstem: "Kupiłeś grę na Xone a nie masz konsoli? NIE ZAGRASZ!! (tytuły jak z faktu). Stać Cię na konsolę za ponad 2k ale nie masz internetu? Dobre sobie...

A co jeśli kupisz konsolę a nie masz prądu?! Przecież wydawca mógłby pomyśleć o dołączeniu agregatu do zestawu prawda? Och ta zła branża oj, oj...

nie podoba się = nie jęcz tylko nie kupuj

PROSTE?

12 użytkowników lubi ten post.
  5. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Zgadzam się w 100%. Tak w ogóle co za problem iść z konsolą do kogoś kto ma neta, ściągnąć co potrzebne i sobie potem grać spokojnie?

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie mam internetu stałego... Nowy Xbox porażka na całej linii

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

7. Avatar

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mysłowice
    Z jednej strony prawda, nie podoba się? Nie kupuj. Z drugiej jednak pisanie, że co za problem iść do kolegi zrobić aktualizaję? Kup chleb i idź do kolegi pokroić lub kup telewizor i idź do kolegi bo ma pilot. X1 trochę zaczyna przypominać absurdy z czeskiego filmu albo monty python.
    Ja chce kupić konsole ale nie podłączać do internetu - mój kaprys, bo to ja kupiłem... to znaczy, że nie mogę wydać moich pieniędzy i korzystać w sposób jaki odpowiada moim zachciankom czyli z padem w ręku na kanapie bez żadnego internetu tylko z żoną obok dzierżącą drugi pad?
    Sprawa jasna - witojcie PS4 :D

3 użytkowników lubi ten post.
  8. masti1986

masti1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Southampton(Wielka Brytania)
    Mi to w najmniejszym stopniu nie przeszkadza, mam szybkie łącze to mogę chwilkę poczekać../.

1 osoba to lubi.
  9. Testtest2

Testtest2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak czytam takie teksty to już wiem czemu niektórym zamiast coś tłumaczyć to wali ich się po łbie. Inaczej nie zrozumieją ...

Mam nadzieję że napiszę to ostatni raz:

Po pierwsze: MICROSOFT POWIEDZIAŁ ŻE NA XBOX ONE BĘDZIE MOŻNA GRAĆ BEZ PODŁĄCZANIA DO INTERNETU , po skandalu z przymusem podpięcia co 24h. Teraz jednak wychodzi na to że bez podłączenia do neta nie zagrasz ...

Druga sprawa: Nie mierz wszystkich swoją miarką. Nie każdy jest na garnuszku rodziców i gra tylko w domu dla zabicia czasu którego ma pod dostatkiem z braku dziewczyny. Są ludzie jak Ja co grają tylko na DELEGACJI na końcu świata gdzie rozmowa telefoniczna z rodzinom jest luksusem , nie mówiąc o podłączeniu do internetu. Są setki tysięcy, jak nie miliony żołnierzy USA na misjach , gdzie podłączenie do internetu może być problemem. Tacy ludzie grają dla zabicia czasu po stresującym/wyczerpującym dniu z dala od rodziny.

Ciekawe czy na pudełku konsoli Microsoftu będzie DUŻYMI LITERAMI W WIDOCZNYM MIEJSCU -> "Konsola do działania potrzebuje podłączenia do internetu o przepustowości łącza minimum X MB/s".

3 użytkowników lubi ten post.
  10. AFT

AFT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Umiecie czytać ze zrozumieniem!? Czaicie to że konsole w pudełkach będą miały starą wersję oprogramowania i aby to wszystko działało jak należy w tym online i opcje dodane przez M$ pod nawałem preorderowców trzeba będzie po prostu ściągnąć aktualizację Dasha!

Na X360 wszyscy to robią na bieżąco a teraz z X1 nagły problem... NO BEZ JAJ!

1 osoba to lubi.
  11. kajfux

kajfux Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Właśnie , to tak jakby ktoś kupilł samochód i miał pretensję do producenta że musi lać paliwo żeby jeździć wiedząc przed zakupem że musi to robić.
    Wiec wybór należy do was.

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

12. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Jak ATF...Jak na moje to że musi być konsola zaktualizowana przy 1szym włączeniu to rzecz jasna. Konsole pewnie od ponad 6 miesięcy już się produkują i czekają w magazynach, a niby jak mają mieć Soft (funkcje, opcje) tak przystosowane co było ustalone w puźniejszych terminach, dlatego myślę że 1sza aktualizacja to taka OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ

13. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Obrońcy Microsoftu mają racje i mają też racje przeciwnicy. Jednak należy sobie zadać pytanie, co ta konsola potrafi bez tej łatki... Czyżby początkowo Microsoft zbudował ogromnego bubla i po fali hejtu zabrał się do pracy przy modernizowaniu systemu na nowo ? Nasuwa mi się jeden wniosek, nie chciałbym wiedzieć jak ta konsola wygląda bez patcha day one.

1 osoba to lubi.
  14. Testtest2

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak to ma się do poprzednich wiadomości M$ w których podawali że będzie można grac bez podłączania konsoli do internetu? Lubisz być wprowadzany w błąd , czy z natury łykasz wszystko jak pelikan?

Poziom analogi wprost wspaniały ... Jakoś na Xbox 360 możesz mieć np Dash`a z 2012 roku i spokojnie pograsz bez podłączania konsoli do internetu !

qwerasdf..... wytrzymam ... Proszę Pana od najmłodszych lat wszyscy wiedzą że posiadając samochód trzeba do niego "lać" paliwo żeby jeździć. Nawet jak się znajdą niewiedzący to podczas robienia kursu na prawo jazdy Pan Instruktor Ci to powie. Także kupując samochód jesteś już sytuację w której musisz kupować paliwo przygotowany i poinformowany.

Kupując konsolę M$ jesteś przyzwyczajony że pograsz offline bez żadnych problemów. Tak było na wszystkich generacjach konsol. NIKT NIE MA OBOWIĄZKU śledzić "news`ów" na temat danej konsoli i wyłapywać czy przypadkiem nic się w tej sytuacji nie zmieniło. Dodatkowo to PRODUCENT MA OBOWIĄZEK POINFORMOWAĆ CIĘ O WYMAGANIACH DOTYCZĄCYCH UŻYTKOWANIA DANEGO URZĄDZENIA !!!

Składając tzw. "pre-order" nigdzie takowej informacji nie było! Dodatkowo dla tych co śledzili informacje związane z konsolą było jasne że konsola nie będzie wymagała podłączenia do internetu! TAK BYŁO PODAWANA NA OFICJALNYCH KANAŁACH FIRMY!

EWIDENTNE WPROWADZANIE W BŁĄD KLIENTÓW ! Inaczej tego nie można nazwać jak oszustwo !

Jestem chyba z innego pokolenia. Jestem przyzwyczajony że kupując produkt dostaję go w 100% sprawny, a nie bubel. Kupując Smart TV nie myślę że będę go musiał oddać do serwisu na aktualizację softu. Kupując grę nie myślę że zanim w nią zagram będę musiał poczekać na 3 Patch`e i 10 DLC bo inaczej grać się nie da. Kupując konsolę myślę że wpinam ją do prądu TV i gram. Analogia to kolegi z samochodem ... Kupując samochód nie jadę najpierw na wymianę płynów, aktualizację komputera pokładowego i wymianę żarówek - MA BYĆ SPRAWNY !!!

LUDZIE TAK JUŻ JESTEŚCIE PRZYZWYCZAJENI DO DZIADOSTWA ŻE ŁYKACIE WSZYSTKIE BUBLE JAKIE WAM SERWUJĄ I JESZCZE SIĘ CIESZYCIE!?!

Edit: Niżej... Rikamaru może choć raz wzniesiesz się na wyżyny swojej inteligencji i odniesiesz się merytorycznie to tematu/postu?

Ps. Małe info dla Ciebie. Pracuje w systemie miesiąc gdzieś na końcu świata , 2 miesiące wolnego (W PL system 2 tygodnie na 2, ale w PL są gówniane pieniądze i firma nie bierze zleceń). W tych dwóch miesiącach wolnego znajduję czas na edukację takiej młodzieży jak ty.

2 użytkowników lubi ten post.
  15. rikamaru

rikamaru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ta, rozmowa z rodziną jest luksusem a internet to coś niemożliwego ale by spamować tutaj na forum co kilka dni to jednak znajdujesz internet...

16. horacy4

horacy4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Teraz to potrzebują drugiego Steve Jobsa żeby odnieś sukces z crapem

1 osoba to lubi.
  17. Avatar

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mysłowice
    Nie do końca. Auto bez paliwa nie pojedzie, a X360 nie podpięty do neta pójdzie (aktualizację zrobisz z płyty)... co innego X1. Ją nie chce internetu w konsoli ją chce konsole i płyty do niej. Prawidłowe porównanie będzie jak kupisz auto bez kółek, bo bez nich nie zrobisz nic, tak jak z X1 bez neta... będzie tylko stało.

Wysłane z mojego ST25i

1 osoba to lubi.
  18. rikamaru

rikamaru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To daruj sobie tą edukacje bo marnie Ci to wychodzi, uwziąłeś się tego Microsoftu jak rzep psiego ogona a pewnie sam siedzisz na Windowsiku. Mam wrażenie jak byś traktował Microsoft jako jedną jedyną firmę na świecie która wyzyskuje swoich klientów a prawda jest taka, że wszystko korporacyjne molochy to robią, obojętnie czy Sony czy Microsoft czy inna firma. Np każąc sobie płacić za granie przez sieć, firmy motoryzacyjne wypuszczając auta w których części psują się bez przerwy i zarabiają na częściach zamiennych, to samo tyczy się elektroniki gdy nie raz po okresie gwarancyjnym urządzenia padają jak muchy. Takich przykładów można mnożyć bez liku ale trzeba z tym żyć i nie popadać w paranoje. Dla korporacji liczy się zysk a nie ludzie i o tym trzeba pamiętać. I nie wjeżdżaj na moją inteligencje bo sam się zachowujesz jak małe dziecko tupiące nogami jeśli ktoś nie przyjmuje twoich bredni do wiadomości.

A co do tematu to jeśli ktoś nie ma internetu to niech poczeka miesiąc-dwa i kupi sobie konsole z drugiego rzutu gdzie już ten patch będzie wbudowany albo sprawi sobie PS4, PC, WiiU... Wolny wybór.

19. Testtest2

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Co ma jedno do drugiego ? Mam też telefon w Windows`em to znaczy że mam przymykać oko na wszystkie ich niedoróbki i kłamstwa?

Czyli wszyscy robią z Ciebie idiotę to i nie zaszkodzi żeby Microsfot też robił z Ciebie debila? Tak w ramach solidarności korporacji? Po co im wytykać błędy i kłamstwa .... przecież wszyscy tak robią. WSPANIAŁA LOGIKA !!!

I tu się różnimy. Ty gdy Ciebie oszukują i wciskają bubel mówisz "trudno trzeba z tym żyć". NORMALNI I INTELIGENTNI ludzie mówią "NIE" i starają się wywrzeć presję na danym producencie, informują o matactwach innych konsumentów , w skrajnościach walczą z nimi w sądzie.

Jak głupim trzeba być żeby przekładać dobro korporacji/firmy od której się coś kupuje nad swoje?

Nie muszą z niczym "wyjeżdżać". Sam serwujesz nam potok dyrdymałów bez jakiekolwiek wartości merytorycznej. ODNIEŚ SIĘ CHODŹ RAZ W SWOJEJ HISTORII FORUM MERYTORYCZNIE DO DYSKUSJI ...

qwerasads ... Mam nadzieje że ostatni raz. Składając "pre-order" byliśmy jasno informowani że pograsz na Xbox One bez podłączania do internetu. Teraz jak już ludzie poskładali zamówienia to wychodzi że jednak nie pograją, a twoja rada to poczekać 2 miesiące. Po to ludzie składali "pre-order`y" ? Widzisz że nie muszę "wjeżdżać" na twoją inteligencję ... sam dajesz sobie radę świetnie.

Najlepsze na koniec. Kupując Xbox One nigdzie nie jesteś informowany że konsola potrzebuje do działania podłączenia do internetu. Nie ma tego na pudełku (pooglądaj Unboxing Xbox One). W takim wypadku skąd ma o tym wiedzieć normalny konsument?

1 osoba to lubi.
  20. Remek00

Remek00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wiadomo, PS4 jest tym lepszym i w ogóle, ale niektórzy chyba lubię krytykować Xbox One dla zasady. Uświadomię większość, którzy tak płaczą nad aktualizacją w nowej konsoli od Microsoftu - Playstation, żeby mieć 3/4 ważniejszych funkcji też potrzebuje aktualizacji. Do tego trochę rzeczy będzie dochodzić w następnych aktualizacjach, jak odtwarzanie mp3 co dla sporej części też może być na tyle ważne, że znowu będą musieli skorzystać z internetu. Niektórzy mogą nie mieć dostępu stałego do porządnego łącza, ale w dzisiejszych czasach kupowanie konsoli bez internetu jest bezsensu, co innego zabranie na działkę i tam gra offline.

21. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    tak, rzeczywiście tak powiedział :rolleyes:

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.