Xbox One: Bez Kinecta też pogramy

rafallo

Użytkownik
Użytkownik
USA i różnego rodzaju korporacje mają fioła na punkcie inwigilacji więc nie wiem kto tu jest paranoikiem kolego.
W USA w firmach zdarzały się sytuacje, gdzie pracodawca żądał od Ciebie dania hasła fb i śledził co robisz na fb.
Jak nie to out, jak chcesz pracowac musisz być inwigilowany.
Sądziłem, że taka sytuacja to ściema, ale ,gdzieś w Times było opisane. W USA inwigilacja to norma i amerykanie są już do tego przyzwyczajeni.
 

Brajley

Użytkownik
Użytkownik
TV i Sports wszystko cofa co mówi - a co JEŚLI po dwóch miesiącach użytkowania zrobią taki myk że WRACAJĄ do wszystkiego - Kinect musi być, raz na 24h konsola a prawa do pozwu zbiorowego nie ma. Xbox BOne (Back One)
 

Kettger

Świeżak
Świeżak
Nic takiego się nie stanie, gdyż wiele osób szybko zrezygnowałoby z tej konsoli. Poszli na układ, w którym będą sprzedawać Kinecta w zestawie, co pozwoli im więcej zarobić.
 

peh

Banned
ależ oczywiście :) tylko coś cicho o ps4 ostatnio, skończyły im się chyba argumenty dlaczego ps4 ma być lepsze...a no tak przycisk share zapomniałem o tym :D
Cicho bo na samym początku powiedzieli jak będzie z ich konsolą i nie musieli puszczać milinów informacji, sprostowań, tłumaczeń i wycofywania się ze swoich postulatów. Zrozum fanboyu, że ilość informacji nie ma znaczenia, ale ma znaczenie jakość.
Wszystkie ostatnie dobre informacje płynące z M$ to efekt odkręcania śmierdzącej afery ciągnącej się przez kilkanaście ostatnich tygodni, a nie tego, że mają jakies argumenty a Sony ich nie ma...
 

nemesis48s

Użytkownik
Użytkownik
ależ oczywiście :) tylko coś cicho o ps4 ostatnio, skończyły im się chyba argumenty dlaczego ps4 ma być lepsze...a no tak przycisk share zapomniałem o tym :D
Oprucz przycisku share PS4 jest sporo mocniejsza od XO mimo takiej samej architektury i tego samego dostawcy hw . To znaczy że nie będzie sytuacji z current
genów gdzie ps3 jest dużo mocniejsze ale ma ciężką do oswojenia architekturę , teraz architektura jest taka sama a PS4 jest dużo szybsze co może na początku nie być widoczne ale po latach PS4 pociągnie lepszą grafikę. I jest jeszcze PS+ który M$ już skopiowało ale jak na razie nieudolnie. Microsoft może tylko uratować przeróbka ale czy ktoś będzie chciał produkować na XO gry skoro M$ nie potrafi stworzyć dobrego zabezpieczenia antypirackiego i gry się nie sprzedają tylko ściągają :D
 

vvv93

Banned
Oprucz przycisku share PS4 jest sporo mocniejsza od XO mimo takiej samej architektury i tego samego dostawcy hw . To znaczy że nie będzie sytuacji z current
genów gdzie ps3 jest dużo mocniejsze ale ma ciężką do oswojenia architekturę , teraz architektura jest taka sama a PS4 jest dużo szybsze co może na początku nie być widoczne ale po latach PS4 pociągnie lepszą grafikę. I jest jeszcze PS+ który M$ już skopiowało ale jak na razie nieudolnie. Microsoft może tylko uratować przeróbka ale czy ktoś będzie chciał produkować na XO gry skoro M$ nie potrafi stworzyć dobrego zabezpieczenia antypirackiego i gry się nie sprzedają tylko ściągają :D
Oprucz...

Wysłane z mojego Galaxy S VI za pomocą Tapatalk 5
 

mauly

Użytkownik
Użytkownik
Działanie Xo bez kinecta raczej musiało wystąpić nawet na wypadek zepsucia kontrolera i czasu jego naprawy. Wg mnie nie powinni sprzedawać osobno konsoli i kinect2. To jakby kupić tv bez pilota, czy smartfon bez muli touch, a potem jednak sobie próbować dokupić te funkcje. Ms nie tylko chce podnieść efekty wizualne ( grafikę) w nowej generacji, ale dodać i uczynić z konsoli coś więcej i wydać produkt bardziej zaawansowanym techniczne. Dzięki sprzedaży w komplecie twórcy gier będą coraz częściej wykorzystywać kinecta. Na początku gorzej lub mniej, ale z czasem zwiększy się wachlarz możliwości tego kontrolera.
Ps4 to zmieniona obudowa z nowymi podzespołami, poza tym nic nowego nie wnosi.
 

Qkisek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Amen :):):)
 

Seban_ZA

Użytkownik
Użytkownik
@mauly Dobrze powiedziałeś ale ja wole standardowe granie. Rozwalam się wygodnie w fotelu, sięgam po pada i gram. Kinect nie jest mi potrzebny do gry.
 

Do góry Bottom