1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One bez wsparcia Blu-ray 3D...przynajmniej na razie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jabar, Listopad 12, 2013.

1. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Xbox One bez wsparcia Blu-ray 3D...przynajmniej na razie​

Dla odmiany, PlayStation 4 pozwoli oglądać filmy w trójwymiarze już z aktualizacją oprogramowania o numerze 1.50, dostępną pierwszego dnia.

Trochę dziwi mnie, że Microsoft zaakceptował Blu-ray jako fizyczny nośnik w swojej nowej konsoli, a nie zaplanował wykorzystania pełni jego możliwości. Firma nie przekreśla jednak pomysłu, więc nadzieja zostaje. Nie zrozumcie mnie źle - domowy trójwymiar kompletnie mnie nie interesuje. Póki co nie kupiłem ani jednego filmu w tym formacie, choć moje kino domowe pozwala z niego korzystać, a aktywne okulary 3D leżą nieużywane w szufladzie. Chodzi o to, że lepiej taką opcję w konsoli mieć i nie korzystać niż nie mieć i chcieć ją sprawdzić. Ale z drugiej strony, od czego są aktualizacje oprogramowania.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Mnie tam i tak nie interesuje ta opcja, dopóki nie będzie prawdziwego 3D, a nie jakieś kilka scen zrobionych pod okulary 3D i już obowiązkowo w tytule filmu "3D" trzeba dodać...

1 osoba to lubi.
  4. PidzamaSGaming

PidzamaSGaming Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Worszoł
    Dokladnie, mnie tez ta opcja nie interesuje, nawet TV 3D nie mam...

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Osobiście twierdzę, że to całe 3D to jeden wielki badziew. I o ile chce się mieć 3D to tylko i wyłącznie kino. Oglądanie 3D w domu na telewizorze powiedzmy 40-50" to już nie to samo, co w kinie. Z drugiej strony preferuje bardziej poczciwy stary, dobry i ostry jak żyleta 2D. Po dłuższym filmie w 3D czuje, że głowa zaczyna mnie boleć :p

M$ pewnie do końca sam nie wiedział, czy wsadzi w swoją konsolkę BD czy też nie :D

6. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    oni są tak samo przygotowani jak sony z brakiem mp3 który jest zbędny ale wyjdzie z updatem - zapewne po to aby uzasadnić fakt że aktualizacja coś nowego wnosi
    to pic na wodę i zawracanie du..

a obserwując ruchy M$ to oni obudzili się z ręką w nocniku zaskoczeni działaniami sony - mam nieodparte wrażenie że X0 to jest swego rodzaju prototyp klasy Sega Saturn i zostanie skopany przez PS4 (tak jak saturn przez psxa)

2 użytkowników lubi ten post.
  7. kendo

kendo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    a ja ogladam filmy 3d i gram czasem z konwersja na 3d ostatnio w ghosta i sobie chwale wiec napewno teraz kupie ps4 ktore napewno bedzie lepiej wspierac 3d

8. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Jedyne co mnie interesuje, to gry w Dual Play - to jest na dzień dzisiejszy jedyna zaleta telewizorów 3D :)
    Filmów jest jak na lekarstwo a konwersja 2D>3D to lipa...

9. kulkers

kulkers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam podobnie jak poprzednicy. Aktualne 3d mnie zupełnie nie interesuje. Męczy oczy w kinie a w telewizorach obraz staje sie mało wyrazisty i wręcz mi przeszkadza. Ale wychodzę z założenia ze lepiej mieć niż nie mieć. Z punktu marketingowego słaby ruch ja na dzisiejsze czasy

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    ogladalem pare filmow w 3D w kinie i jakos mnie to nie rajcuje :/ i do teg oglowa zaczyna bolec ;/

1 osoba to lubi.
  11. zibicool

zibicool Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gniezno
    Jeśli chodzi o Dual play to mam taka opcje w moim LG oraz oryginalne okulary pod dual. W ciemnych miejscach widać prześwity drugiego gracza, no i ten cały efekt dual niestety odbija się na jakości obrazu.

Wczytywanie...

Poleć forum