XBOX ONE Błąd E106

mojo_service_gsm_x360

Świeżak
Świeżak
Witam użytkowników.

Poszukuje pomocy na temat błędu E106 00000000 80070570.
Błąd wystąpił po przełożeniu dysku do drugiej konsoli, następnie wykonałem formatowanie dysku za pomocą linuxa i odpowiednich komend tak aby sformatować dysk. Następnie przystąpiłem do wgrania na dysk twardy, dokładnie na partycję "System update" plików z pakietu OSU1. Lecz konsola nadal wywala mi ten sam błąd.

Dodam, że poprzednia konsola miała "Green Screen'a" i bez problemu udało mi się postawić system z ustawieniami początkowymi na jej oryginalnym dysku.

Z góry chciałbym uświadomić administratora oraz użytkowników, że nie jestem jakimś domowym serwisantem z YouTub'a. Pracuję w serwisie konsol oraz naprawiamy konsole od 20 lat nieprzerwanie. Proszę o poważne odpowiedzi oraz konkretną pomoc.

mojo.
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Było na forum odnośnie dysku zamiany braku obrazu dysku itp konsola trup poszukaj...
 

mojo_service_gsm_x360

Świeżak
Świeżak
Pytam się o konkretną usterkę związaną z systemem. Proszę @orso czytaj ze zrozumieniem. Przeszukałem forum ale na nic nie natrafiłem podobnego z czym ja się aktualnie borykam. Bądź nie mogę znaleźć przez zbyt mało intuicyjne opisy tematów, które są nazywane "po łebkach" dzięki forumowiczom.
 

Do góry Bottom