Xbox ONE blad z aktualizacja

Ydenq

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witajcie.Upatrzylem bardzo korzystna oferte Xbox One.Jednak jak mowi sprzedawca jest problem z konsola,po właczeniu pojawia sie jakiś błąd z aktualizacja i jak pisze sprzedający sprzedaje ją bo nie chce mu sie z tym bawić.Poczytalem troche na necie i boje się,że to kod błedu E100,ale możliwe że to coś prostszego bo sprzedający wydaje się być bardzo nieogarnięty w sprawach konsol.Tu rodzi się pytanie,co z serwsiem? Konsole zakupił w Hiszpanii więc czy byłaby możliwość serwisować go w Polsce? Paragon ma,okablowanie jest,pada nie ma. Proszę o pomoc :)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Po pierwsze tej konsoli nie wyślesz na serwis byla juz otwierana. Cena za nią to masakra jakaś. Kupujesz kota w worku nie wiadomo co z nią robili. Według mnie to jest szrot z którego już nic nie ma. Doloz te 300zl będziesz mieć pada i konsole sprawna.
Konsola jest z olx za 750zl :)
 

Ydenq

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak,dokładnie.Jednak jest to aukcja z mojej okolicy. 10 km ode mnie :)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Tak,dokładnie.Jednak jest to aukcja z mojej okolicy. 10 km ode mnie :)
Tak i gość da ci ja rozberac. Zabierzesz do domu później mu przywieziesz ze jednak nie chcesz. Jeśli cena w granicy 100-150zl można bylo by ja kupować. W cenie jak sprawna nie ma sensu. Uszkodzeń na miejscu nie da się zweryfikować. Nie wiadomo co z napędem czy dysk się znajduje czy jest sprawny.
 

Ydenq

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W sumie.Masz sporo racji.Ciezko z zewnatrz ocenić co konsola przeżyła.Wstrzymam sie z zakupem,w innym terminie kupie coś dzialajacego :) Dzięki :)
 

Do góry Bottom