1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One błąd

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Justgethigh, Styczeń 3, 2016.

1. Justgethigh

Justgethigh Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Błagam o pomoc mój xboxone po miesiącu od zakupu zaczol szwankować . Początkowo były przycięcia w grach . Aż do zcięcia całkowitego konsoli . Nie było żadnych aktualizacji ani nic . Wyskoczył błąd . Screen poniżej . . po stosowaniu się do poleceń xbox supportu nadal jest to samo . niewiem co mam z tym zrobić . xbox ma 3 tygodnie a już padł ...

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Czemu nie wyślesz go na serwis? Od tego jest gwarancja. Nie spotkałam się jeszcze na tym forum żeby komuś konsola wysypała taki ekran z błędem tak szczerze mówiąc.

Justgethigh lubi to.
  4. Justgethigh

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    No to jestem :) pierwszy :p myślałem że to nic poważnego dlatego tu napisałem ale jak widać pozostaje mi oddanie go na serwis

5. imvho

imvho Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Napisz najpierw do wsparcia technicznego M$. Nie pomogą ich czary to przynajmniej z glejtem w ręku szybciej cię lokalnie załatwią.

Justgethigh lubi to.
  6. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Justgethigh lubi to.
  7. Justgethigh

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Probowalem juz z tym hard resetem oraz pendrivem , ale ic z tego włacza sie zielony ekran startowy i wsumie trwa to juz około 4 godzin . i ciagle nic . niebylo żadnych aktualizacji ani nic . wszystko było wporządku i nagle podczas grania w cokolwiek zaczoł się wieszać myślalem że to normalny przypadek że tak się ścina aż nagle do momentu wywalenia błędu . no i coż treaz widze tylko ekran ładowania no i caly czas tylko to . Zostawie go na noc niech się ładuje zobacze co z tego będzie jak nic się nie zmieni to oddam go niech dają nowego bo to niema sensu . . tylko jak jest ze wszystkimi grami które mialem na danych profilach save itp . wszystko zniknie ? czy jak mam wykupione xbox live to z automatu po zalogowaniu na konto będe mial zapisane stany gry ?

8. imvho

imvho Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Save jest zapisywany w chmurze ;)

Justgethigh lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum