1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox one burczenie zasilacza gorąca kratka górnego wylotu powietrza

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pawkus, Grudzień 25, 2014.

1. Pawkus

Pawkus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piękne
    Witam od 3 dni jestem posiadaczem Xbox One. Po pierwszym włączeniu konsoli dokonałem wyboru języka,za aktualizowałem konsolę dokonałem niezbędnej dalszej konfiguracji konsoli.
    Zauważyłem że konsola wydaje dziwne dźwięki taki szum , syczenie z górnej kratki wylotu powietrza, taki pisk gdy położę rękę na kratce górnej , tego szumu nie ma i konsola chodzi cichutko aż miło gdy zdejmę konsola znów świszcze wkurza to niesamowicie. położyłem więc na kratce podkładkę do myszki, konsola działała cicho po kilku minutach jednak zdjąłem bo to jednak wentylacja. Dziś zaś zauważyłem że kratka wlotu powietrza jest bardzo ciepła, a zasilacz głośno burczy o co tu chodzi co może być tego powodem? Zasilacz należy wyłączać z sieci?

Ostatnia edycja: Grudzień 25, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Smokersky

Smokersky Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Moje nieszczesne PS4 piszczy tak, ze spac nie moge, jesli nie odlacze go od pradu na noc.

Pawkus lubi to.
  4. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kratka wylotu powietrza będzie ciepła, bo - uwaga - wylatuje przez nią powietrze - UWAGA - ciepłe! Ma to sens i prawo występowania w naturze.

Co to znaczy że zasilacz głośno burczy? Możesz uspecyfikować dzwięki? Czy jest to bardziej niskotonowe buuu czy może wyższe brrrr?

Smokersky lubi to.
  5. Pawkus

Pawkus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piękne
    Brrrrr zdecydowanie mam ustawione na tryb instant on i konsola wydaje dziwne piski nawet gdy jest wyłączona, coś tam mieli , jak by miała co najmniej płytę w napędzie. Przy uruchomieniu zawsze jest taki stuk w czasie działania konsoli wydaje taki dziwny pisk nie wiem już co myśleć

6. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    wentylator w zasilaczu jest lekko słyszalny w trybie instant on, w tym trybie konsola pobiera aktualizacje i nie jest do końca wyłączona dla tego słychać jej prace, wyłącz tryb instant on wtedy będzie cicho

7. Pawkus

Pawkus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piękne
    a jeszcze jedno pytanie : Kupiłem dzisiaj Pierwszą grę na Xbox One włożyłem do napędu , żadnej reakcji nie było nacisnąłem przycisk przy napędzie gra się zaczęła wczytywać i sama instalować przy tym procesie towarzyszyła donośna praca konsoli nawet bardzo, po instalacji nieznacznie pracuje ciszej czy wy też tak macie że gdy gracie znacznie głośniej pracuje wam konsola? aha i jeszcze jedno pytanie czy wszystkie gry w które będę miał okazje grać będą automatycznie instalowane na dysk?

8. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    przy instalacji to normalne pracuje napęd i obraca się płyta, po instalacji płyta musi być w napędzie napęd lekko pracuje, jeśli nie chcesz by po włożeniu płyty gra automatycznie się instalowała, uruchomiała wejdź w ustawienia, kafelek Dysk i Blu-ray odznacz tam opcje automatycznego odtwarzania
    Nie wiem co twoim zdaniem jest określenie głośna praca ? spróbuj może nagraj jak zachowuje się konsola i wrzuć nam tu, będzie można wtedy miarodajnie określić czy jest to sztandarowy odgłos pracującej konsoli czy raczej nie

9. Pawkus

Pawkus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piękne
    Ale czemu tak Syczy ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss jednostajnie u was też tak jest? to wentylator czy co? mój wentylator słychać nawet w trybie oszczędzania baterii, zaś w konsoli po bokach leci zimne powietrze zaś z górnej kratki leci gorące, nawet gdy w nic nie gram po prostu gdy jest włączona i jestem w Dashboardzie. u was też słychać takie jednostajne syczenie Wentylatora i od czasu do czasu wam coś tam zamieli gdy nie ma płyty w napędzie?. nie chce na razie iść z tym do reklamacji przed kupnem xbox one wymieniłem tam dwie konsole xbox 360 pomyślą sobie jakiś Wariat o co mu chodzi hehe , być może u was też tak jest i nie trzeba z tym nigdzie chodzić i tłumaczyć co sie stało i dlaczego.

10. Ezio21

Ezio21 Banned Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Powiem Ci coś niesamowitego, komponenty elektroniczne pod obciążeniem wytwarzają ciepło. Tak! Serio! Po to wiatrak chodzi na niskich obrotach żeby to wszystko schłodzić a im masz goręcej w mieszkaniu to chodzi częściej. Nie wiem nie miałeś komputera nigdy? Teraz konsola nawet się architekturą od zwykłego komputera nie różni. Zwykły komputer z koszmarnie słabym procesorem (next-geny) więc możesz sobie przenieść swoje doświadczenia z chłodzeniem blaszaków.

11. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Przeczytaj ten temat http://xboxforum.pl/threads/xbox-one-wiatrak-tyka-to-nie-usterka.136679/

Wczytywanie...

Poleć forum