1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One: cena konsoli i gier w niemieckim Amazonie - czy naprawdę tyle będzie koszto

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rufus282, Maj 28, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. rufus282

rufus282 Banned Użytkownik

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zza miedzy.
    Od prezentacji konsoli Xbox One minął już prawie tydzień. Microsoft zdradził sporo szczegółów, ale wciąż nie znamy ceny nowej platformy, a dla wielu graczy jest to przecież informacja niezwykle istotna.

Przecieki na jej temat zaczęły pojawiać się niemal tuż po zakończeniu konferencji. Pierwsze sugestie nie wyglądały specjalnie optymistycznie, ale też nie napawały wielkim niepokojem. Xbox One wyceniony został jednak przez niemiecki oddział Amazonu i od teraz możemy już zacząć się nieco martwić.

Xbox One wyceniony został bowiem na aż 599 euro, co bez wątpienia jest kwotą bardzo wysoką, bo w prostym przeliczeniu daje nam około 2500 złotych.

Niestety na tym złe informacje się nie kończą. W ofercie sklepu znalazło się też kilka gier na nowa konsolę (m.in. FIFA 14, Call of Duty: Ghosts czy Forza Motorsport 5) i ich ceny również nie należą do najniższych, gdyż wynoszą 99 euro.

Źródło benchmark.pl

A więc microsoft leci po całości.

Wysłane przy pomocy palcy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tranzystor82

tranzystor82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin, PL
    Za nowości się tyle płaci :) ale zapewne cena PS4 też niższa nie będzie - biorąc ceny komponentów ora możliwości jest clakiem "ludzka" jak na dzisiejsze warunki ekonomiczne - taki lepszy PC lub laptop hehe

Sent from BlackBerry Bold 9900 Using Tapatalk

4. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Nie ma co sie podniecac po roku spadnie cena. Nowosci tyle zawsze kosztuja za kilka gier to sie nie oplaca. Gry za 400zl haha dobry zart.

5. tranzystor82

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin, PL
    Tak na marginesie to u nas "żart" bo na zachodzie gdzie ludzie zarabiaja normalnie. To przy zarobkach 6-7K euro ( niemcy) to my stajemy się zartem heheh

3 użytkowników lubi ten post.
  6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    W angielskim sklepie po 2000zl

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

7. tranzystor82

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin, PL
    Czyli calkiem uczciwie :)

8. TrueUser

TrueUser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Wlkp.
    No chyba nikt nie myślał, że nowa konsola będzie kosztować mniej niż dwa tysie.

9. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Co do ceny konsoli to ja obstawialem 2-2,5 klocka, ale gry po 4 stowy, heh, lekka przesada. Ja mojego x360 nie sprzedam chyba nigdy, bo za duzo na nim mega gier :D

Wysłane z mojego sgs+ za pomocą Tapatalk 2

10. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Powiedz mi kto tyle zarabia w Niemczech?
    Chyba wziąłeś pod uwagę tylko ludzi stojących na wysokich stanowiskach biurowych...
    Walnąłeś kwotę dwa razy większą od średniej w Niemczech.

Za nowości trzeba płacić, a ile się producenci w tym pierwszym roku nachapią to im nikt nie zabierze :D

4 użytkowników lubi ten post.
  11. bbkingt800

bbkingt800 Banned

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Chyba żartujesz, PS4 ma być po 400 euro! i to za super sprzęt do gamingu a nie 600 euro za dekoder z możliwością grania - chyba ich posrało! ale dla hamburgera będzie coś wspaniałego przerzucać kanały telewizyjne rączką.

12. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Szkoda , że wciskają nam na siłę do konsoli takie rzeczy jak Kinect....o ile dobrze pamiętam to za pierwszą wersję chcieli 600zł u nas. Tyle co wtedy warta była sama konsola.
    Pomyślcie teraz jaką część ceny konsoli stanowić będą te ,,dodatki'' wciśnięte na siłę...

1 osoba to lubi.
  13. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Ms sie wzial na sposob co sie slabo sprzedaje to juz jest wymagane z konsola np kinect. Pewnie z czasem zrobia tansze zestawy te 2tys znosne nawet a gry po 99euro raczej mi sie nie wydaje, cos kolo 250-300zl.

14. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    chyba podziękuję M$ w nadchodzącej generacji i przesiądę się na PS4, albo w ogóle zrezygnuję z tej formy rozrywki... jest o wiele więcej i tańszych form zabawy ;)

1 osoba to lubi.
  15. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    No trudno, cena konsoli wysoka za 2500 zł jeszcze można przełknąć. Cen gier nie można zaakceptować. 200 zł to już trochę ale 400?

16. Kamilos100

Kamilos100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeżeli te ceny okażą się prawdą, to lepiej za tą kasę złożyć sobie PC i gry macie o wiele tańsze, o ile ktoś kupuje zamiast piracić.

17. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    GEEZ Wasz tok rozumowania jest naprawdę na zaskakująco niskim poziomie. Większość z Was pisało, że konsolę kupi rok po premierze. Wiadomo, cena, mało gier na poczatku, strach o awaryjność. Ja sam nawet tak postanowiłem. Teraz, podali cenę ~2500 zł i od razu jest siany lament. Kolejny "mądry" argument dla hejterów Xbox One. Jakoś dziwnym trafem nikt teraz nie pamięta ile kosztowało PS2 w dzień premiery, czy PS3.

1 osoba to lubi.
  18. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    No powiem Ci ze zarobki ktore podales sa zartem. Nie jest tak rozowo uwierz mi.

Co do prawdopdoobnych cen - 500f za konsole cena w miare ale jz 80f za nowy tutul - to juz zart :)

19. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    chyba sam nie wierzysz w to co piszesz, podaj mi gdzie jest napisane ze PS4 ma byc po 400E i ze ma byc super sprzetem... bo narazie to go nawet nie widzialem, a cena obu bedzie porownywalna i nie najnizsza

20. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    No ale chyba nikt się nie spodziewał że cena będzie wynosić 1500 zł. Ja pewnie w dzień premiery nie kupię ale z.miesiąc po niej możliwe. Jakoś na razie mnie to nie irytuje bo nic nię jest pewne. Nudzi mnie już na forum te gdybanie

21. meczek

meczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wlkp
    Jeśli ktoś będzie chciał kupić to i wyda 4k zł. Jak kolega wyżej, z miesiąc po premierze pewnie kupię lub gdy cena będzie w okolicach 2k, ale którą konsolę to zobaczymy po E3.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum