1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One - Czy przy temperaturze 30 stopni w domu można normalnie grać?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dufre, Czerwiec 25, 2016.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Dufre

Dufre Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jak w temacie. Kupiłem sobie Xboxa One i chciałbym wiedzieć czy przy obecnych upałach mogę się spokojnie cieszyć grą i ile godzin dokładnie, aby konsoli nie zjarać. Podobno grać można do 35 stopni otoczenia, ale nie jestem pewny, więc wolę zapytać. W domu mam od 28+ do 30/33 stopni.
    Konsola leży na środku stolika do kawy, ma dużo wolnego miejsca. Preferuję 3/4 h grania dziennie. Jest ryzyko spalenia?
    Wiatraków żadnych nie dostawiam, bo to bardziej szkodzi niż pomaga.

Dzięki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    zależy jak jesteś ubrany. przy dzisiejszych upałach możesz śmiało w samych stringach grać. do chłodzenia polecam wachlarzyk ala posłanka Pawłowicz..

ps. ile jeszcze masz tu kont? chce ci się tak zakładać?

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie ma znacZenia czas grania. Konsila trzyma stałą temperaturę
    . Jesli przekroczy zostanue wylaczona

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Dufre i p_bladek lubią to.
  5. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    W najgorszym przypadku wsyp lodu do środka ;) konsole od zawsze miały zabezpieczenia graj spokojnie nic się nie stanie.

p_bladek lubi to.
  6. Dufre

Dufre Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Uśmiałem się, nie ma co... Jeżeli nie zamierzacie pomagać, to może się nie wypowiadajcie? Co w tym takiego śmiesznego? Nie znam się na konsolach - to moja druga. Rozumiem, że dla "obcykanych" w konsolach temat może wydawać się śmieszny, ale dla mnie taki nie jest, ponieważ tak jak wspomniałem- nie znam się na tych konsolach. Ostatnią konsolę jaką miałem była PS2 - wtedy jeszcze takich upałów nie było, a poza tym konsola nie kosztowała 1,5 tyś zł, tylko 250 zł.

Możliwe, że dla większości z was nie ma to dużego znaczenia, czy wasza konsola może być bezpiecznie użytkowana w czasie upałów, ale dla osoby, która musi na tą konsolę sobie ciężko zapracować, ma to ogromne znaczenie.

Nie chcę z góry zakładać, że ze społecznością tego forum jest coś nie tak, dlatego zakładam, że po prostu zostałem z kimś pomylony. Nie jestem żadnym trollem i przyszedłem tu tylko po pomoc. Jest to moje pierwsze konto i jak na razie, straciłem ochotę na wypowiadanie się na tym forum. Dziękuje użytkownikom, którzy postanowili mi pomóc. tj. orsoorso i akirakir

marthinez lubi to.
  7. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    o! to to to! zresztą, konsola na środku stolika do kawy też była jakąś poszlaką. :D

"Xbox One potrafi wykryć, że się przegrzewa i zastosować odpowiednie środki, żeby się ochłodzić. O tej funkcji opowiedział Leo del Castillo, jeden z projektantów z firmy Microsoft. W rozmowie z serwisem Gizmodo del Castillo zaznaczył, że sprzęt został skonstruowany tak, by pozostawać chłodnym. Podczas normalnej pracy nie będzie on wykorzystywał pełnego potencjału, a w razie problemów ograniczy poziom zasilania lub przyspieszy wentylator.

W krytycznych sytuacjach Xbox One potrafi obniżyć wykorzystanie prądu do stanu, który praktycznie nie generuje ciepła, więc zasadniczo nie wymaga innego źródła chłodzenia. Ta metoda pozwala uniknąć stopienia obudowy konsoli i błędów wynikających z przegrzania. Castilio nie wyjaśnił, czy taki tryb pracy będzie dostępny w grach i jak wpłynie na wydajność sprzętu. W mniej drastycznych przypadkach konsola przyspieszy wbudowany wentylator, co przełoży się na zwiększoną głośność pracy."

to tylko w pierwszym linku, jaki google wyświetlił. w piątym już wyświetla się twój temat. :D
    graj, i nie dygaj, konsola się nie przegrzeje.

8. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ok koniec tematu kolega wszystko wie i konsoli nic nie zrobi ten upał. Pośmialiśmy się i wystarczy zamykam. :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum