1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One czy PS4 i dlaczego XO?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Kamlot, Lipiec 1, 2015.

1. Kamlot

Kamlot Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam, od razu na wstępie zaznaczę, że nie mam gorączki co wybrać, bo jestem zadowolonym posiadaczem XO od września poprzedniego roku. Chciałem wywołać niejako dyskusje na poziomie. Mieć taki zbiorczy temat o plusach i minusach obu konsol.

Jak dobrze wiemy, jest wielka wojna, którą konsole powinniśmy wybrać. Nie oszukujmy się, wiele to one się nie różnią, a często jest to tak przedstawiane, jakbyśmy mieli pojedynek między nextgenem a pastgenem (wiem, że zaraz ktoś będzie starał się to udowodnić, jednak nie o tym mowa).

Często rozmawiam ze znajomymi, którzy przymierzają się do kupna konsoli i słyszę od nich słowa typu: "Wiesz no... Kolega w pracy mówił, że mam wziąć PS4, bo jest mocniejsze i na dodatek nie płacisz za abonament". I już na starcie mamy dwa w jednym. Taka moc, że ma większą rozdziałke, a mniej klatek, a darmowy abonament jeszcze żyje z świadomości PS3.

Czy taki brak kompetencji w doradzaniu wynika tylko z popularności tej konsoli? Rozumiem warunki, kumpel ma PS4, ja też wezmę, bo chce z nim pograć w sieci, albo jestem fanem jakiegoś exa z ich stajni - spoko, takie detale potrafią zadecydować o wyborze konsoli. Jednak patrząc na te dwie konsole na sucho, no to nie oszukujmy się, mimo wszystko bardziej przyjazny na dzisiaj jest XO. Oprogramowanie idzie ciągle do przodu, gdzie tam jest walka ze stabilnością. Tanie EA Access załatwia już nam na starcie pare dobrych gier. Jak już wcześniej wspomniałem, jakoś próżno na razie szukać różnic w mocy konsoli. Dostajemy GTA5 to tu więcej roślinności, tu lepsze tekstury, dostajemy Wiedźmina, tutaj rozdzielczość większa, tutaj więcej klatek. Może ktoś mnie oświeci, co jest takiego w PS4 czego brakuje w XO wyłączając exy (kwestia gustu). Może te streamowanie koledze rozgrywki, mimo że gry nie ma? Coś jeszcze?

Zdaje sobie sprawę, że XO źle zaczął, chociażby ogłoszeniem, że będzie tylko z kinectem w zestawie, brak możliwości pożyczania gier itd. jednak to nie weszło w życie, więc pozostało tylko złe wrażenie. Chciałbym móc doradzić zielonej osobie obiektywnie, a nie tylko na zasadzie ja mam XO, ty też bierz. Może to ja jestem ślepo zapatrzony w konsole MS i mnie oświecicie?

ksysiaceq i BuRRRza lubią to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Cóż, ale w PS4 płaci się abonament :p

4. Kamlot

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz
    A gdzieś napisałem inaczej?

5. rasomaso

rasomaso Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Bo u nas zawsze PlayStation było kojarzone jako konsola do gry. Dopiero Xbox 360 pokazał się jako konkurencja. Wiem był jeszcze pierwszy Xbox, Game Cube. Miałem PSX, PS2, Xboxa 360 przez krótki czas i później PS3. W dzień premiery kupiłem PS4, w kwietniu kupiłem Xboxa One i po dwóch tygodniach PS4 poszło na aukcji. Różnicy w grafice nie widać, rzucają się w oczy ładniejsze kolory w grach na XO. No i wiadomo live śmiga aż miło, a i sama konsola jest ciągle rozwijana. Nie jak u Sony, wrzuca mp3 playera, albo coś podobnego i wszyscy jak to wspierają konsole. Takie rzeczy to na Day one powinny być już. Gdybym dziś miał kupować nową konsole to na pewno nie była by to 4the players.

6. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    "Wiesz no... Kolega w pracy mówił, że mam wziąć PS4, bo jest mocniejsze i na dodatek nie płacisz za abonament" - Właściwie to odnosiło się do typu sytuacji, gdzie ktoś nie wie a mówi (myśli, że jak było tak w PS3 to w PS4 też tak jest).

7. tajwan

tajwan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja właśnie zastanawiam się nad zakupem konsoli i chyba wybiorę Xboxa , chociaż nie jestem jeszcze do końca przekonany. Dodam , że argumenty ludzi , że ps4 jest mocniejsze i gry mają lepszą rozdzielczość mnie nie interesują zbytnio , bo kupując konsole chcę się dobrze bawić , a jakbym patrzył na każdy pixel to włożyłbym kasę w upgrade pc. Więc konsola musi być przede wszystkim lepsza technicznie , rzadziej się psuć , ciszej chodzić i mniej się grzać , a także mieć fajną bibliotekę gier. No i usługi sieciowe jak multiplayer muszą być lepsze bo lubię sobie pograć po sieci. Więc czekam na jakieś opinie ludzi o zaletach i wadach tych konsol :)

8. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ktoś komuś przystawia lufę do głowy ?

TAKIE LUŹNE MOJE PRZEMYŚLENIA:

*PlayStation zaskarbiło sobie fanów ponieważ było pierwsze na rynku
    *Sony inwestuje ogrom kasy w marketing
    *PlayStation bez ex-ów nie istnieje bo nic sobą więcej nie reprezentuje.
    *W czasie Ps3/X360 ps-trójka miała napęd bluray więc w cenie konsoli ludzie mieli odtwarzacz który wtedy nie był tani.

*M$ wypuszcza swoje exy po pewnym czasie na PC i tym sposobem podkopuje sobie fundament.

Są 4 typy graczy:
    *Mam PC i brzydzę się konsolami
    *Mam PC i konsole - konsole się nie odmienia więc w tym przypadku 1,2,3...
    *Mam Xbox^
    *Mam PlayStation^

^- Tak w zasadzie nawet zatwardziały fanboj swojej konsoli też ma jakiegokolwiek PC

Ja osobiście stawiam PC na górze hierarchii za wielozadaniowości oraz otwartą platformę, 2 miesiące temu złożyłem nowy zestaw z 4690K + GTX970 a ponadto kupiłem Xbox One dla Forza i tylko dla niej. W przyszłości jak wyjdzie Unchurted 4 to kupie Ps4 przejdę ją i sprzedam.

Gdybym nie miał kasy na nowy PC to kupiłbym PS4

9. Kamlot

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Na razie więc dalej po za exami, które są kwestią gustu nie widać przewagi PS4. Słusznie padł wyraz marketing. To fakt, gdzie się nie spojrzy jednak więcej tych działań marketingowych widać ze strony Sony. Zwiastuny gier są okraszone tłem z PS4, oglądasz ligę angielską, na bandach reklamowych widzisz Sony i tak dalej.

Do jakiejś pory myślałem, że to tylko taka kwestia, że dzieci się przekonują nawzajem, która konsola jest lepsza, ponieważ wiązało to się z drogim zakupem. Nie raz też nie mieli wyboru, bo zakupu dokonywali rodzice, którzy kierowali się reklamą. Jednak nie raz widziałem jakieś filmiki znanych Youtuberów i tam często padają tam takie słowa, że PS4 jest lepszy (oczywiście bez konkretów, których nie sposób podważyć), już nie wspominając, że większość go posiada.

Do tej pory wydaje mi się, że poleciłbym komuś konsole PS4, jakby mi powiedział, że jego wymagania są takie, że ma zajmować jak najmniej miejsca, co oczywiście jest absurdem.

10. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    Mnie ogólnie to śmieszą tacy ludzie (nawet dużo jest ich tutaj na forum) co jadą po XO a jakie to PS4 jest super ale jak sie zapytać w czym jest lepsze, albo żeby to jakoś uzasadnili to dyskusja się kończy. I zgadzam się tutaj że to zasługa marketingu bo o ile PS4 jest delikatnie mocniejsze, co jest kwestia dyskusyjną wg mnie patrząc na gry tworzone typowo na XO to zbyt dużych korzyści po stronie PS4 nie ma, i tutaj działa marketing oraz przywiązanie do PS3 i PS2. I nie piszę tak dlatego że sam mam XO bo zamierzam kupić także PS4 ale tylko i wyłącznie z powodu 3, czy 4 gier których nie mam na XO, abonament na PS4 obecnie też jest i to droższy niż u Microsoftu, pad mnie nigdy nie przekonywał, obecnie po E3 Microsoft pojechał po całości i z grami i z wsteczną kompatybilnością jaka by ona nie była, do tego XO ma masę więcej funkcji, więc ja nie rozumiem takiego uwielbienia i to jeszcze większość nie miała styczności z XO ale to on jest najgorszy ;)

danboj, BuRRRza i f1older lubią to.
  11. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    dodaj do tego cudaków z tego forum(a jakże!), którzy nie mając w ogóle nextgena, wielce narzekają jakie to owe konsole są be. tak też bywa. :D
    generalnie ja ogromnie doceniam ps4, bo to za.ebista konsolka jest.
    ale więcej plusów oferuje xboxone, nie wahałem się ani chwili. :)

12. migot

migot Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja w poprzedniej gen miałem PS3 ogólnie nigdy nie maiełem konsoli MS (XO jest moja pierwsza) zawsze posiadalem konsole od Nin i Sony. Jak już wspomniałem mialem ps3 dlatego ze multi był darmowy w tej gen na obu trzeba placic wiec dalem szanse MS poniewaz zawsze chcialem sprobowac serii halo i dostalem 4 odswiezone czesci w jednej cenie tak samo racer zawsze forza trzymala wysoki poziom i tez musze jej sprobowac. To samo Banjo-Kazooie NnB przegapilem gen wczesniej teraz bd mial szanse to nadrobic. Wybralem xbox'a i nie zaluje bo biorac Soniaka czekaloby na mnie tylko kolejne czesci czegos co przezywalem we wczesniejszej gen i mi starczy na jakis czas wiec chcialem sporbowac czegos nowego no i halo naprawde przypadlo mi do gustu dla mnie chief to taki ramobo przynajmniej nie udaje ze jest gosc jak to wiekszosc bohaterow .

To prawda co mówia poprzednicy u nas zawsze na piedestale bylo stawiane PS dlatego ze to bylo sony a za dawnych lat to byl tez szpan bo to wielkie Sony i wgl. Co do exow hmm to zalezy kto co lubi mnie unch znudzil przy drugiej czesci mialem juz dosc TLOU takze bylo na ps3 wiec.... Ludzie smieja sie z mario pelnoprawny platformer wychodz raz na generacje (nie liczac mario galaxy bo 2 czesci na wii) ale jak dostali kopie lary i polaczenia filmu o archeologu to nagle ludzie wielki zachwyt bo 3 czesci na jednej platformie ;O. To samo bloodborn gra wychwalan pod niebiosa ale co ztego skoro to jest bardzo specifincza gra i malo komu przyapda do gustu sam wynik mowi za siebei ze przecietnego gracza on nie interesuje. Ponad milion sprzedanych egz na ponad 22 mil konsol, to nie jest zadna rewelacja. Nie to ze jestem jakims hejterem ale tak to jest z tym rynkiem sony duzo ugralo bo MS w tej gen sie wsytawilo a oni pokazali jacy to chca byc dobrzi i wgl. Cala ta wielka konkurencja nam graczom wychodzi tylko na dobre. Bo najpierw wojna zwoenikow sony ze multi darmowe i wgl to platforma za to juz jak ms fala hejtu za uzwyki must be online, sony dodalo ze ich platforma tez wymaga subskrypcji to juz ok, a sami gen wczesniej hejtowali oplacanie mulit wiec widzisz po kazdej stonie jest masa zaslepionych glupcow ktorzy za marke wskoczyli by w ogien.

Naprawdę to jest tylko Twój wybór i to ty musisz sie zastanowić co dla ciebie jest korzystniejsze i z czego bardziej bd sie cieszyl ;p To ze ja i inni lub np zolty nie oznacza ze tb tez musi sie on podobac ;p

PS doam jeszcze ze hmm MS idze w dobrym kierunk wsyzstkie zmiany decyzje itp. a sony majac juz duzo przewage i baze graczy zapowiedzialo kilka exow ktore nie maja nawet daty premiery i chyba spoczywa na laurach

13. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Temat sie powtarza juz taki na forum istnieje , co do tematu to ja żałowałem juz po tygodniu zakupu Ps4 . Z przyzwyczajenia do Xo szukałem aplikacji których na ps4 nie ma . Po za tym konsola wiele nie oferuje zakupiłem ja dla exow i z ciekawości , niestety moją ciekawość zaspokoiłem po kilku godzinach użytkowania. A exy sa jak na razie słabe ale to juz kwestia gustów . Na ogół konsola głośna co mnie najbardziej irytuje . Po za tym te światełko na padzie mimo iż cos tam regulujesz by świeciło słabiej to i tak w nocy w ciemnym pokoju przy ciemnych scenach mi się odbija od ekranu telewizora . Do pada idzie sie przyzwyczaić szybko choc różni sie od tego z ps3 który dla mnie do dzis jest niewygodny. Niestety w moim przypadku nawet oferty z Ps+ które były tak zachwalane mnie nie przekonały do jego aktywowania i abonament na rok leży na konsoli nieużywany jak z reszta sama konsola która chyba czeka na jakąś grę która mnie skusi by ja odpalić. Niestety na Ratcheta przyjdzie mi troche poczekać jeszcze Konsola moze nie jest zla ale w mojej skromnej opini jest to cień Xboxa . I nie przekonują mnie gry w 1080 czy tez większe parametry na papierku.(Podkreślę ze nie jestem pro Ms czy pro S każdą z ich konsol posiadam a to jest tylko moja opinia )

14. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dodałbym do wcześniejszego postu

*Ea Access - świetna sprawa za grosze mamy furę gier głównie sportowych ale jednak coś na start to super sprawa.
    *Gry z PS+ to starocie które już się nie sprzedają i dlatego lądują do plusa albo czasami są okrojone jak unchurted. Ten wilki plus którym się tak ludzie chwalą jest chyba typowo ,,Januszowy'' bo jak mnie osobiście coś interesuje to to kupuje a nie czekam bo może w plusie kiedyś... A lepsze tytuły dali na koniec żywotu ps3
    *Gry z GOLD to j/w

*Sony i ich store to bubel, brak informacji o języku produktu, wadze.
    *U Sony przez www nie można dodawać znajomych

Ja to widzę tak, sony inwestuje w lepsza technologię ale kuleje pod względem programowym za to M$ ma obeznanie z software dzięki Windows ale nie inwestuje w technologie.

Pad to kwestia przyzwyczajenia ja się przyzwyczaiłem do DS3 kupiłem nakładki na spusty i dało się go używać. Zatwardziali gracze mogą sobie kupić przejściówkę i grac pod ps3 na padzie od Xboxa i odwrotnie.

15. migot

migot Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zgadzam sie ten argument tez najbardziej zaczyna mie razic, w tamtej gen byly fajne indyki ale byly spiweki "pff kto normalny gra na konsoli w indyki" Nagle posiadaczom PS4 wszsytkie indory jakie dostaja w PS+ sie poodbaja, jakie to och i ahhhh bo to fajna gra chcialem ją i tak kupi, a w wielu wywiadach sprzedaz indykow jest tak slaba z tego co pamiemtam to na nin sobie dobrze radza, zalosne nawet jakby ich firma pokazala im srodkowy palec to by byli zadowolnie -.- Wychodzi na to ze ludzie PS4 kupili dla mini gierek szok .
    Jak MS dal AC4 to wszyscu krzycza pff kto w to nie gral? A ja sie pytam a co w PS3 dawali nowe gry? tez byly to gry ktorych data premiery byla dawno za nami i kto mial kupic to kupil w dniu premiery albo jakis czas po i przeszedl(sam wieksozsc mialem -.-). Ten fanobyizm tej marki jest wieksz niz kiedykolwiek.

Czyli czego by nie zrobil MS to zawsze bd juz tym zlym, ahh tak jak dziecko z kotrego w szkoel kazdy sie nasmiewa, jak sobie taka dziecko na to pozwoli to chocby potem sie nawet stawialo to i tak zawsze bd tym posmiewiskiem

Ostatnia edycja: Lipiec 8, 2015
  16. deloppl

deloppl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    3Miasto
    Kurczę muszę coś naskrobać po długiej nieobecności tutaj na forum.

- Jestem graczem konsolowym, granie na PC mi nie podchodzi, lubię sobie wygodnie siąść na kanapę i pograć.
    Zaczynałem od PS2, następnie PS2 i jakoś w 2009r. kupiłem PS3. Przez pierwszy rok/dwa nawet nie miałem konta na PSN i grałem tylko w kampanie w grach. Potem zaczęło się granie Online, tylko zawsze przeważnie meczyk/dwa i się odechciewało bo trudno było o wspólnych kompanów do gry.
    Rok lipiec 2013 - pierwsze informację o PS4, myślę sobie żeby sprzedać PS3 póki jeszcze trzyma fajną cenę i wziąć premiere i tak się też stało konsolę szybko sprzedałem.
    Po 4/5 miesiącach zaczyna mi się nudzić, w coś bym w końcu sobie pograł, do PS4 jakoś mnie już nie ciągnie bo nie ma w co grać. Myślę sobie może spróbować z Xbox'em 360 dużo nie kosztował (pod koniec 2013r, za Xboxa-360 z 320gb dyskiem i 4 grami zapłaciłem 500zł).
    I tutaj był strzał w dziesiątke super przejrzyste menu, fajny pad i w ogóle jakieś mega chęci do grania na tej konsoli.
    Potem się zarejestrowałem tutaj na forum, pierwsze moje zdziwienie jaki jest tutaj tłum ludzi i w dodatku jak szybko można znaleźć kolegów do gry. Nieraz po napisaniu w dziale wspólne granie miałem po 5/6 zaproszeń do znajomych gdzie na PS3 to ja sam musiałem wyszukiwać kogoś na forach itp. Bo takiego forum jak xboxforum to PS nie ma.
    I to na tej konsoli multi mnie wchłonęło, masa znajomych z którymi zawsze rozmawiałem na HS, pierwszy klan itd.
    Choć Xbox-a miałem tylko rok a PS3 łącznie 5 lat (po sprzedaży X'a kupiłem PS3) to i tak dla mnie Xbox góruje.

Bo przebojach na początku Xbox One byłem nastawiony tylko na PS4 tylko, że teraz gdy mam już zamiar kupić konsolę Xbox One według mnie przegania PS4 pod względem gier,interfejsu i ogólnie zaangażowania (zobaczcie co teraz się dzieje na Xbox'a One a co PS4).
    I pewnie kupię Xboxa One bo to jednak do tej konsoli mnie ciągnie, PlayStation czuje się zbyt pewnie.

I jeszcze raz powtórzę jedną z głównych zalet XBOXA to to forum, użytkując PlayStation szukałem podobnego ale po prostu takich nie ma.

W mojej roli jako gracza najmilej wspominam właśnie Xboxa i to forum.

Pozdrawiam :)

17. kamilf1987

kamilf1987 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jestem laikiem. Pierwsza konsole jaka kupiłem okazyjnie trafiłem za cenę 300 zł jakieś pół roku temu. Kupiłem w lombardzie X360 przerobiona. Było dużo gier itp. Nie kupiłem ps3 bo porostu była droższa. Nie chciałem inwestować bo nie wiedziałem czy będę miał czas i chęć na tym grać.
    Sprzedałem ja po jakimś miesiącu.
    Poszedłem do sklepu po nowa.
    Wziąłem pudelko z ps4 bo chciałem spróbować ps. Było tam takie stanowisko gdzie można pograć w jakieś demo na ps4 i xone. Po 10 minutach na tym stoisku odstawiłam ps na półkę i wziąłem xone którego mam do dziś.
    Pad od ps4 zupełnie nie pasuje mi do rąk. Poza tym koniecznie chciałem kinecta, którego użyłem z 5 razy może, no ale musiałem go mieć. A ta kamerka od ps4 jakoś mi się nie widziała od początku.

Nie mam porównania jak wygląda to wszystko na ps4 jeśli chodzi o gry, aktualizacje czy interfejs. Tu natomiast za 125zl na pewnym portalu nabyłem gola na rok. Dołożyłem jeszcze 80zl na ea access i juz miałem spory zestaw startowy gier na początek. Do tego doszły gry z GWG. Ogólnie z konsoli jestem bardzo zadowolony.
    Gdyby nie ten śmieszny pad od ps4 miałbym ciężki wybór. A tak wybrało się samo.
    A jeszcze inna sprawa -znajomi, moi w większości mają xbox, pomijając fakt ze niechce mi się ich wyszukiwać i dodawać to dla innych może to mieć znaczenie.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

18. zerthimon

zerthimon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    powiat Łękołowy
    A co w przypadku gier pod Kinect/Move(czy jak to tam się nazywa na PS)? Jak dużo ich jest? Z tego co się orientuję to PS4 posiada aż jedną. A ile ich jest na XO? Zamierzam kupić konsolę na święta dla siebie, ale też i dla córki, żeby właśnie miała jakieś gry do ruszania się. Cały czas myślałem o pleju, bo w pracy koledzy mają i będę miał się z kim wymieniać. Ale z drugiej strony, jedna gra na kamerkę szybko się znudzi i będzie żona i córka marudzić. A tu są choćby Kinect sports, Dance central itp.

19. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Jest kilka tytułów na kinecta just dance , dance central kinect sport arcadowych kilka , sportowych itp itd

20. kamilf1987

kamilf1987 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Kilka jest. Ale jest ich mało. Jak przychodzi co do czego to w sumie masz na ta chwile z 5 tytułów typowo pod kinecta.
    Natomiast na pleja dam sobie rękę uciąć ze jest ich jeszcze mniej. Jak rozważalem zakup to na pleja jedyne co można było zrobić kamerka to przeganianie tych ludzikow w trybie demo. Nie pamiętam jak to się nazywa. Ogólnie na ps zawsze było mniej tych stricte ruchowych gierek.

BTW sam konsole tez kupowałem "dla córki i zony".

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Ostatnia edycja: Lipiec 11, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum