1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One Czy Ps4 ? PROSZE O ODPOWIEDZ! WAZNE BARDZO!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez azenis12345, Grudzień 21, 2014.

1. azenis12345

azenis12345 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    WITAM
    Mam pytanko co wybrać xbox one czy ps4 ?
    Mam wątpliwości bo w one nie bede używał w ogolę kitekta ale za to bede grał w takie gry jak forza horizon 2 motosport , fifa , i wszystkie EA sport czyli fights champion 2 itp itp takich gier co nie ma na ps4 :/ a ps4 to kazdy chwali tylko w kilzona i bf4 nie bede grał bo mam od tego pc . nie wiem co wybrac pod względem gier które mnie interesują i myśląc przyszłościowo co sie bardziej sprawdzi bo jezeli okaże sie ps4 o wiele lepsze i gry tez beda ciekawe bo jak na razie to widzę 2 wyścigówki co nie dorównują moim oczekiwać jak forza . dziękuje za wszystkie odpowiedzi pod spodem

Alert orso// Nie zakładaj 3 takich samych tematów, następnym razem WARN.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bugal

Bugal Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grójec
    PS4 mocniejsze.

4. azenis12345

azenis12345 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hmm mocniejsze ale co do gier bo tak jak gta 5 , assasin , i rożne gry co wychodzą na ps4 moge znaleźć na pc wiec prosze o kreatywna odpowiedz

5. Ptasznik

Ptasznik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    ja bym wybrał XO bo w przyszłości wyjdzie jeszcze więcej gier,jeżeli Jesteś fanem halo to wybierz właśnie XO

6. Cebulasty

Cebulasty Xbox One Xbox One Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wakefield
    Od kiedy PSN+ jest bezpłatny na PS4? O ile mi wiadomo kosztuje 29zł za miesiąc i jest wymagany do grania online.
    Ostatnia konsola na której można było grać za free, to PS3 (Chyba, że Sony wycofało się z płatnego multi, ale na razie żaden z kumpli posiadających PS4 nie poinformował mnie o tym. Ciągle słyszę wylew żalu ile to oni muszą wydawać, jakby gold był darmowy).

Co do konsoli. To jest tylko twój wybór, każda konsola ma swoje plusy i minusy. Wiem, że w 2015 ma wyjść gra która "teoretycznie" zniszczy FM5 i GT6 (Ponoć ma nazywać się project cars). Co z tego wyjdzie, zobaczymy.
    Lubisz grać w: Halo, FM5, FH2- wybierz XOne. Wolisz GT6- Wybierz PS4. Tak naprawdę obie konsole są takie same, jedyna różnica to "exclusive games".

7. XephonePL

XephonePL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poland
  8. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Kup Amigę na dyskietki fajna zabawa, a tak serio to tylko od ciebie zależy co kupisz obydwie maja swoje plusy i minusy
    -z jednej strony ps4 mocniejsze ale tylko na papierze w grach tego nie odczujesz
    -z drugie jeżeli grasz online psn jest mniej stabilny od xbl i często zdażają sie tam awarie uniemożliwiając grę online
    -z kolei z innej strony to pad, wygląd, gry

ja wybrałem xbo tylko ze względu ze mam tam sporo znajomych z którymi naprawdę fajnie się gra, druga sprawa to nie umiał bym grac na tym padzie od ps4, jest to model dla małych japońskich łapek

1 osoba to lubi.
  9. Dominus PL

Dominus PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    Zadając takie pytanie na forum Xboxa ciężko otrzymać inną odpowiedź niż XONE (chyba, że jakiś frustrat, który nie jest zadowolony z jej kupna).
    Tego, że PS4 jest mocniejsze jak na razie nie odczujesz, chyba, że masz zamiar grać na TV o przekątnej powyżej 60 cali.
    Ja zadecydowałem kupić XONE ze względu na sentyment do 360 i Forze oraz społeczność. Kolejnym plusem dla tejże konsoli jest pad, który tak jak w poprzedniej generacji jest o niebo lepszy od konkurencyjnego. Tak więc decyzja należy do Ciebie. :)

10. Smokersky

Smokersky Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    To ja moge powiedziec jako posiadacz X360, a pozniej PS4 (myslalem, ze bedzie lepsza).... UNIKAJ TEGO GOWNA. Nie wiem, jak jest z XBone, ale nie moze byc gorzej niz z Playstation czlowieku. PSN przez polowe czasu lezy (juz drugi dzien swiat sie nie da grac) mimo, iz wprowadzajac platne uslugi online mowili, ze to wlasnie w tym celu, by takie sytuacje sie nie powtarzaly. Nic jasno nie mowia, wciskaja kit o konserwacji... a moze wlasnie nie kit ? Moze to atak hakerow jest kitem, a naprawde po prostu im sie ta gowniana siec rozsypala przez naplyw nowych uzytkownikow, ktorzy dostali konsole pod choinke i ludzi, ktorzy maja wolne i czas pograc ? Mam ja od pol roku i tylko kombinuje gdzie znalezc naiwniaka, ktory zamieni sie za XBone. Pad jest niewygodny, z idiotycznym, wielkim touchpadem, ktory nie sluzy do niczego, ale jak mialby sluzyc, jest rozklekotany i nieprecyzyjny. Ogolnie pad, czyli czesc konsoli z ktora masz najwiecej stycznosci, to tragedia. Tanie wykonanie. Triggery skrzypialy mi niemilosiernie miesiacami, jeden przestal, sie wyrobil, pozniej drugi, pozniej ten pierwszy znow zaczal. Gumki z analogow dra sie momentalnie, poza tym sa strasznie sliskie, konieczne jest kupno nakladek silikonowych, inaczej nie ma grania. Co jeszcze... chocby taka bzdura, jak wyslanie wiadomosci. Na PS4 rok po premierze nadal nie dziala. Chwala sie, ze stworzyli jakies SharePlay, ze mozesz koledze streamowac gierke i on sobie gra. Jasne. Od poczatku mowilem, co z tego wyjdzie. Probowalismy ze znajomym dzien po premierze tego szajsu. Obaj mamy swietne polaczenie, a gra tak lagowala, ze byla niegrywalna. Wciaz takie przechwalki... a taka bzdura jak wysylanie wiadomosci nadal nie dziala. "Dostales wiadomosc"... powiadomienie. Sprawdzasz skrzynke ? Nic. Zajrzyj za piec minut, moze sie wczyta :) Albo dostajesz pusta wiadomosc. Nie wczyta sie nigdy. Albo to, ze nie mozna usunac wiadomosci. Trzeba pietnascie razy wybierac "delete", wtedy moze w koncu sie uda. Albo nie. Jesli lubisz samochodowki, to zapomnij. Tez lubie, a na ten szajs rok po premierze nie ma zadnej scigalki. Nie wiem co mysleli ci idioci z Polyphony wypuszczajac GT6 na PS3. Tam swietnie sie miala GT5, za to na start nowej konsoli przydalaby sie ich flagowa scigalka. Jakis Driveclub ? Przeciez to jakis zart, poza tym kazdy juz to olal, bo nie dzialalo. O jakims tam arcade'owym NfS'ie nawet nie mowie. Znajac Polyphony na kolejne Gran Turismo poczekamy jeszcze z cztery lata. Tymczasem za trzy miesiace wyjdzie PCars, ktory ma wszystko w tej kwestii pozamiatac. Jest jeszcze milion zalosnych problemow z PS4, nie chce mi sie juz wymieniac i podnosic cisnienia. No ale jesli lubisz gierki od EA, multiplatformowe, oraz samochodowki... to bierz XBone. Forza, plus niedlugo Project Cars... Serio, odradzam PS4 i to nie jako fanboy Xboxa, a jako niezadowolony uzytkownik Playstation :)

Wczytywanie...

Poleć forum