1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox one czy ps4 ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez azenis12345, Grudzień 21, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. azenis12345

azenis12345 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    WITAM
    Mam pytanko co wybrać xbox one czy ps4 ?
    Mam wątpliwości bo w one nie bede używał w ogolę kitekta ale za to bede grał w takie gry jak forza horizon 2 motosport , fifa , i wszystkie EA sport czyli fights champion 2 itp itp takich gier co nie ma na ps4 :/ a ps4 to kazdy chwali tylko w kilzona i bf4 nie bede grał bo mam od tego pc . nie wiem co wybrac pod względem gier które mnie interesują i myśląc przyszłościowo co sie bardziej sprawdzi bo jezeli okaże sie ps4 o wiele lepsze i gry tez beda ciekawe bo jak na razie to widzę 2 wyścigówki co nie dorównują moim oczekiwać jak forza . dziękuje za wszystkie odpowiedzi pod spodem :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum