1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One czy warto czekać

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez kukiluki, Czerwiec 14, 2014.

1. kukiluki

kukiluki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    okolice Włocławka
    Witam! Nie jestem jakimś maniakiem konsol, ale lubię pograć i chciałbym zmienić swojego x360. Nie wiem tylko co wybrać nowego Xboxa czy PS. PS4 widziałem u kumpla fajna grafa ale pad mi nie pasuje! Jak jest natomiast z nowym xboxem? Jak prezentuje się grafika? Ma ktoś porównanie z PS4? Czy to prawda, że aplikacje Xboxa nie będą działać w Polsce i nie będzię Golda? Czy konsola nie włącza się bez dostępu do internetu? Kiedy premiera w Polsce i jakich cen można się spodziewać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    -Porównań w sieci nie brakuje teraz pytanie w sumie dwa , czego dokładnie od konsoli oczekujesz i czy grasz w grafikę czy w grę.
    -Aplikacje jak i Gold będzie w PL teraz kwestia tylko co będzie na Polskim rynku.
    -Przy pierwszym uruchomieniu masz aktualizacje do której jest wymagane łącze internetowe później już grasz normalnie bez neta.
    -Premiera gdzieś na forum ktoś pisał ze 4 września chyba ale jak coś niech ktoś mnie poprawi co do ceny oficjalnej chyba jeszcze nie ma .

Od siebie tylko dodam ze ja z zakupu jestem zadowolony i raczej nie zamienił bym jej na PS4

4. kamil90

kamil90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zawoja
    Mi na X360 na kafelku pisze że premiera 05.09.2014 jak dobrze pamiętam.

5. kukiluki

kukiluki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    okolice Włocławka
    Wiadomo gram w grę, ale chce wiedzieć czy są różnice w grafice i jak duże, czy też niezauważalne albo minimalne

6. reaper1

reaper1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Niestety pad, to największa bolączka PS4.
    Gdyby w PS4 controller byłby taki, jak w xbox one czy 360 (chodzi o umieszczenie gałek), już dawno miałbym PS4 w domu.
    Wiem, że forum traktuje o xbox one i zaraz zostanę zbesztany, ale do rzeczy.
    Mam Xbox'a One od dnia wydania - day one edition - do dzisiaj, to już mój 4-ty xbox one i również ten ma ten sam problem-rozłączający się pad.
    To jest to to, co mnie odrzuca od tej konsoli...co z tego, że jest tv i inne pierdoły, skoro granie mnie denerwuje?

Dlaczego kupię (bo kupię) PS4? Bo już na dzień dobry różnica w specyfikacji sprzętu przekłada się na jakość grafiki (na korzyść PS4) - wyszło już kilka tytułów w wyższej rozdziałce, kolejne mają się pojawić (np. Diablo), a nie wiadomo co jeszcze - a to jednak dopiero początek tej generacji. Mówiono, że PS4 ma lepsze tyko cyferki na papierze, ale różnica w rozdzielczości gier, to fakt.

Ktoś nie widzi różnicy? - fajnie - jak nie widzi teraz, to zobaczy później gdy będą tworzone lepsze gry z większą ilością szczegółów.

Słowem do "wyszczekanych" obrońców Xbox One, którzy lubią personalne wycieczki, a swoje opinie podpierają epitetami - nie dyskutuję z wami, a jedynie wyrażam moją opinię

1 osoba to lubi.
  7. sradkg

sradkg Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    cena podobno podobna do tej Angielskiej

8. Opal86

Opal86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zduńska Wola
    Moja opinia podobna do kolegi reaper1
    Po X360 przesiadam się na PS4 :)

9. sputnik

sputnik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Odnosnie rozlaczajacego sie pada. Ostatnio UPC wymienilo mi modem na taki z WiFi. wczesniej mialem Tp-linka ustawionego na jeden kanal. Ten teraz jest ustawiony na kanal automatyczny, ale juz dzien po tym jak wlaczylem nowy modem z WiFi pad zaczal sie rozlaczac czasami. wiec przelaczylem na staly kanal i narazie jest spokoj. Przypadek ??? Dodam ze ten nowy modem nadaje dwie sieci na raz wiec pewnie robi niezle zamieszanie w eterze...

10. danielkin86

danielkin86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dla mnie xbox one *********. Jak ktos chce ps4 to niech sobie kupi. Ja z xbox one jest ********** zadowolony grafa zajeb... mie ogladaj filmikow na yt bo to nie to samo co na zywo. Konsole kupuje sie dla gier a nie dla cyferek... obie konsole sa super, ja wybralem xone i nie zaluje...

11. Opal86

Opal86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zduńska Wola
    Ile osób tyle opinii
    Ja zdecydowałem się na PS4 i za kilka dni kupuje :]

12. claudeszz

claudeszz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Szczecin
    Pewnie , nie dyskutuj z "obroncami" X1 bo masz cholernie mocne argumenty.
    Ja mam ps4 od dnia premiery (rowniez ps3 +vita) i od miesiaca jestem szczesliwym posiadaczem x1.
    Generalnie dziwie sie ze stawiasz na ps4 a nie na mocnego pc skoro ta slawetna rozdzialka jest dla ciebie taka istotna.
    Dalbym sobie glowe obciac ze nie jestes w stanie na oko odroznic czy cos jest w 1080p czy w 960 ale ok .
    Z padami do ps4 jest tez duzo problemow ale to niewazne bo i tak wlasciwie nie ma w co grac. Konsola juz juz prawie rok na rynku i nedza a po E3 wlasciwie wiadomo ze jeszcze z rok trzeba bedzie poczekac na te slawetne exy ze stajni Sony np. U4 czy GOW , ktore mnie osobiscie juz mocno sie znudzily. Kadzy ma prawo do swojego wyboru, kupuj ps4 i obys nie byl rozczarowany. MOze do czego czasu Sony chociaz da jakiego patcha , ktory wylaczy te durne swiatlko w padzie, ktore w nocy odbija sie w tv.

1 osoba to lubi.
  13. cobraswiecie

cobraswiecie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Panowie a możecie zarzucić kilka tutułów i napisać ile zajmują miejsca na dysku po instalacji?.Patrząc na te 500gb wątpię,aby na długo starczyło.

14. ulan

ulan Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    500gb jest cały dysk, dla gier przeznaczone jest coś około 350gb (z tego co pamiętam). A co do wagi tytułów to: Watch Dogs - 21gb, Wolfenstein - 45gb, Titanfall - 17gb, Tomb Raider - 21gb, Call of Duty - 43gb, BF4 - 36gb, Ryse - 35gb, Fifa - 9gb

15. Grzehooo

Grzehooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Mam X1 od ponad 3 mieś, jest super, nie mam problemów z konsolą i padem (jak tylko coś zaczeło sie dziać to zrobiłem aktualizację i łączy idealnie).
    Odpowiadając na pytanie: ja oceniłem co chce mieć, orzekłem: nie warto czekać - i kupiłem. Chciałem wersję z kinectem, i nie potrzebuję bardzo lokalizacji. Jestem zadowolony.

16. carmamir

carmamir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja akurat mam PS4 i X1.

PS4 od dnia premiery, X1 od niedawna.

Dlaczego kupilem X1 ? Poniewaz na PS4 nie mialem w co grac (mam tez mocnego PC wiec generalnie multi-platformy gram na PC (wiecej znajomych ma steam/origin niz PS4). Druga sprawa to pad ktory meczy mnie (moge grac max 30-40min, pozniej zaczyna mnie bolec czesc reki).

Co do X1, to wiadomo pad to mistrzostwo (wygodny, swietne wibracje ktore sa w kilku miejscach i moga rozchodzic, do tego uzycie AA i znacznie dluzszy czas pracy na baterii gdzie pad PS4 pada mi po w sumie 2-3 dniach lekkie pogrywania).

Kinect ze sterowaniem mowa to mega ulatwienie, do tego sam Kinect oferuje sporo nowych mozliwosci :) (z kobieta w bijatyke i Just Dance gramy sporo).

Gry to wiadomo co kto lubi.

XBL znowu nie ma porownania (PS4 uwielbia mega wolno leciec po WiFi gdzie X1 i inne urzadzenia w salonie nie maja problemu (WiFi AP to Asus RT-N66U z wgranym modem na mozliwosc podbicia mocy (mieszkam w UK i ograniczenie bylo do 80mW), w ogrodzie mam 400Mbps gdzie router stoi w jednym z pokoi na pietrze, a salon jest po drugiej stronie na parterze)).

Co do roznic to nie widze specjalnych roznic w grafie, obie konsole sa mocno niedopakowane i roznice sa minimalne (zreszta masz mase porownan, X1 ma filtr do wyostrzenia z 900p ktory daje wrazenie wyzszej rozdzialki niz 1080p, ja akurat lubie ostre obrazki niz rozmyte), a sadze ze z nowym DX i odlaczeniem Kinect (Diablo 3 na X1 to tez juz 1080p i 60fps) nie powinienes sie przejmowac.

Spojrz na

1. Gry
    2. Funkcjonalnosc (Kinect i sterowanie glosem)
    3. Co wolisz.

Konsole roznia sie minimalnie jesli chodzi o mozliwosci czysto sprzetowe i musisz myslec w co chce grac i czy krotki czas zycia baterii na PS4 (i uber nie wygodny pad), problemy z PSN, nie przeszkadzaja Ci.

Osobiscie na PS4 gram bardzo malo, gdzie X1 srednio 1h co 2-3 dzien.

Aaa i mozliwosc wylaczenia konsoli w trakcie gry i po wlaczeniu grania w tym momencie. ( z tego co wiem PS4 dalej czeka na to i SONY pokazuje ze ma w d*** graczy, gdzie co miesiac M$ pokazuje ze slucha czego gracze chca).

1 osoba to lubi.
  17. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    mnie to rybka kupicie co chcecie pewnie większość kupi PS4 ale by potem nie bylo a nie mówiłem. Kilku moich znajomych z 360 kupiło PS4 w dzień premiery albo jakiś czas po
    co sie okazało że 7 z 10 z nich gra teraz ze mną na xo i wyklina firmę sony oraz ich konsolę do gier, tak samo bylo ze mną w dzień premiery PS4 stałem sie jej szczęśliwym nabywcą lecz na krótko po 2 konsola padła... dałem do serwisu dali mi kolejny model oczywiście nowy, zrobiłem tak ze sprzedałem go nawet nie otwierajac pudełka, a ze ludzie w tam tym okresie mieli chrapkę na PS4 to znalazł sie baran co kupił za podwójna cenę, nie dość ze na tym zarobiłem to kopiłem xo+gry i pozbyłem sie bubla w postaci ps4, żuż nie bedę pisać co bylo przyczyna powrotu moich znajomych z ps4 ze przeszli na xo bo by mi posta zabrakło, ale jedna z nich sa spore błedy w oprogramowaniu, fatalny pad, oraz jakość rozmów online, jak i wysoka awaryjność produktu od sonny

18. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dajmy się ludziom jeszcze nacieszyć ps4:) tak jak historia z przed premiery x360 (za wcześnie na mus byle prędzej) no Ms dojrzał błąd fale zwrotów i krytyki i 3 lata na RRoda dali , teraz ps4 się kaszani a gwarancyjka krótka nieładnie to wróży (choć się kiedyś skuszę to ciągle mi to przez gardło nie może przejść)

19. lukasz27

lukasz27 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mazowieckie
  20. geometric77

geometric77 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    Ciężko stwierdzić czy faktycznie nowa. Na moje oko raczej nie. Konsola rozpakowana, podłączona i w dodatku bez oryginalnego pudełka. Na jednym screenie widać, że ma już jakieś gry poinstalowane. Najwyżej może być mało używana, ale na pewno nie nowa. Osobiście dołożyłbym kilka stówek i kupił zapakowaną nówkę z kinectem. Pzdr.

3 użytkowników lubi ten post.
  21. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Przecież widać jak byk ze używana nie ma pudełka no i pad już trochę zjechany widać ze ktoś na niej grał nie opłaca się za te cenę, dajesz parę stówek więcej i masz nówkę

Wczytywanie...

Poleć forum