1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox one czy warto!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Danker, Listopad 5, 2014.

1. Danker

Danker Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jestem nowym forumowiczem i zastanawiam się nad kupnem xboxa one lecz dopiero pod koniec grudnia w okresie swiątecznym i tu rodzi się moje pytanko czy kupić zestaw xbox one za 1699 zl z 2 grami czy za 1999zl z kinectem i 2 grami i jeszcze niedawno temu usłyszałem ze na rynku ma się pojawić wersja z dyskiem 1tb dyskiem nie wiecie czy będzie sie różniła oprócz dysku czymś jeszcze od pozostałych zestawów 500gb i jak będzie jej cena w zestawach rozważam jej kupno ponieważ gry na xboxa one ważą srednio 50gb więc 500gb brakło mi by pewnie po roku i jeszcze 2 pytanie jeżeli ktoś z was ma xboxa one to powiecie mi jak płynnie gry chodzą na nim czy są lagi i czy nie warto rozważyć kupno ps4 !!

2. Lotnik421 Xbox One

3. rastaman2626

rastaman2626 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    N S
    będzie limitowana edycja Xbox One Call of Duty: Advanced Warfare z dyskiem 1TB
    będzie wyglądać tak

Całość wyceniono na ok. 2100 zł.

4. unname

unname Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Moim zdaniem nie warto kupować wersji 1TB bo za to co będziesz musiał dołożyć kupisz sobie dysk usb 3.0 i będziesz miał wtedy 1.5TB

5. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    właśnie sobie odpuściłem po usłyszeniu ceny za taką wersję choć przyznam limitka konkretna w tej obudowie , zostaję przy starszym czarnym modelu z okolic premiery , odwołuję wcześniejszy komunikat o ewentualnej sprzedaży mojej konsoli ze względu na brak zakupu wersji Co:AW 1Tb

6. Danker

Danker Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Xbox one

Ale jak to kupuje usb 3.0 przecież do xboxa one nie można dokupić dysku czy to bedzie działało jako pendrive i na nim bede instalować gry ?

7. komarek78

komarek78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Kupujesz dysk zewnętrzny usb 3.0, 2,5 lub 3,5 cala, podobasz pod usb i normalnie instalujesz na nim gry.

8. Danker

Danker Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    xbox

ale nie mozna podobno dodać dysku zewnętrznego na xone

9. amisz86

amisz86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  10. komarek78

komarek78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No to ktoś Cię kolego okłamał. Sam używam 3.5 calowego 2 tb i wszystko śmiga że hej. Nawet gry się szybkiej wczytują.

11. Danker

Danker Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    xboxO

Wielkie dzięki a możecie mi jeszcze objaśnić o co chodzi w tych np 1tb 3,5 cala to rodzaj usb????? albo 2,5cala i jeżeli ktoś posiada xbox one to może mi powiedzieć czy warto go kupić czy lepiej kupić x360 ? A moze ps4;).

12. mikokuba1

mikokuba1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    1tb-jeden terabajt (jednostka pamięci 1tb=1000gb)
    3,5 cala-rozmiar przekątnej dysku

13. Danker

Danker Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    xbox one warto???

Ok a jakie gry mi możecie polecić na xboxa1 i czy nie warto sie zastanowić nad x360 albo ps4 ??

14. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A to zależy w co lubisz grać, z tego co widzę to chwalą Forze Horizon 2 na X1. Co do kinecta do X1 to póki co nie widzę innych gier, które by były na kinecta oprócz Kinect Sport Rivals i Dance Central Spotlight. Na X360 tych gierek na kinecta parę jest. Powiem tak to od Ciebie zależy co wolisz, bo na stare generacje gry się skończą niedługo i wszystko będzie wychodzić na X1 i PS4. Jedyny plus X360 to pokaźna biblioteka gier i że gry teraz już tanieją. Za parę dni jeszcze wyjdzie długo oczekiwane GTA V na X1 i PS4 :)

15. Danker

Danker Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    xbox one warto ????

Wielkie dzięki a posiada ktoś z was xboxa one i czy może coś o nim powiedzieć albo ktoś może posiada obie konsole xbox one i xbox 360 ?? lub ps4

16. pike

pike Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Mam wszystkie te konsole.. I wszystkie są fajne. Jednak na ta chwile x1 skasował nawet ps4. Z prostego powodu. W ciągu 3 tygodni mam na niego więcej ciekawych tytułów niż na ps4 przez ostatni rok. Myślę o titanfall, sunset overdrive, usłudze ea acces. Jeśli chodzi o grafikę to na Przykładzie tylko bf4 wygrywa Sony. Gdybym miał wybór tylko jednej konsoli chyba poszedł bym w kierunku Sony. Najlepiej mieć obie. Pozdrawiam

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

17. maluutki

maluutki Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    za cytuje sam siebie z innego tematu:
    ja kupiłem XO bo ma kinecta, moja kobieta chciała podylać sobie przed kamerką i dlatego ta konsola, po prostu jest lepsza od kamerki z PS4...pad jak pad, wolałem od PS4, teraz walczę by przyzwyczaić się analogu...jedyna sprawa jak mnie martwi to jest mało info o wymianie/kupienie, używanej gry na tą konsole...jestem totalnie zielony o co chodzi z goldami, kontami itp a nigdzie nie ma takiego poradnika gdzie jasno i przejrzyście opisana jest procedura itp (albo takiego po prostu jeszcze nie znalazłem)...trochę "żałuje" kupna tej konsoli bo wszyscy wokół rzucili się na PS4 bo niby ma lepsze bebechy, grafe itp, ja na to akurat nie zwracałem uwagi. Martwi mnie tylko kwestia używanych gier, bo czy PS4 czy XO mają drogie te rzeczy a ja nie należę do tych co rozdają fortunę na nówki. Ale kupiłem i staram się cieszyć pierwszą konsolą w życiu.

18. Danker

Danker Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    xbox warto

Ok dzięki za odp wielkie jak będę miał jeszcze jakieś pytania to napisze jak macie ochote to możecie pisać posty jak wam podoba sie nowa generacja i co o niej sądzicie

Wczytywanie...

Poleć forum